Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 599
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2781330
10180
433
Haranghy Jenő (1894-1951): Mosónő, 1922. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25,5×32 cm 2554175
10181
433
600
Harmat Szilvia (?- ): Cím nélkül. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×14,5 cm 2797267
10182
433
Hartung Sándor (1962- ): K. K. (Kárpáti Kamil) illusztráció. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott: 30/50, paszpartuban, 18,5×12 cm 2797261
10183
433
Hartung Sándor (1962- ): Illusztráció K. K. (Kárpáti Kamil) regényéhez. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 1/10, paszpartuban, 17,5×14 cm 2797256
10184
433
Hartung Sándor (1962- ): Illusztráció K. K. (Kárpáti Kamil) regényéhez. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 20/18, paszpartuban, 18,5×13 cm 2792382
10185
433
38000
Hámori Béla (1940-2004): Táj. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 75x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2792387
10186
433
22000
2765718
10187
433
Hegedűs István (1932-2007): Kikötött kecske (karikatúra, cím nélkül). Tus, papír. Jelzett. Hegedűs István autográf ajándékozási soraival. Papírra kasírozva, 13,5×19,5 cm 2800045
10188
433
36000
Hegedűs László (1870-1911): Napfényes udvar, Domony, 1899. Olaj, fa. Dekoratív fakeretben, 14x20 cm. 2760025
10189
433
Hegyi István (?- ): Halászbódé. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. 38x48 cm 2652765
10190
433
2729950
10191
433
34000
Herman Lipót (1884-1972): Ember a tájban. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 25×45 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF