Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 599

Haranghy Jenő (1894-1951): Mosónő, 1922. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25,5×32 cm
10180.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10181.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Hartung Sándor (1962- ): K. K. (Kárpáti Kamil) illusztráció. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott: 30/50, paszpartuban, 18,5×12 cm
10182.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hartung Sándor (1962- ): Illusztráció K. K. (Kárpáti Kamil) regényéhez. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 1/10, paszpartuban, 17,5×14 cm
10183.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hartung Sándor (1962- ): Illusztráció K. K. (Kárpáti Kamil) regényéhez. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 20/18, paszpartuban, 18,5×13 cm
10184.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hámori Béla (1940-2004): Táj. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 75x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10185.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10186.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Hegedűs István (1932-2007): Kikötött kecske (karikatúra, cím nélkül). Tus, papír. Jelzett. Hegedűs István autográf ajándékozási soraival. Papírra kasírozva, 13,5×19,5 cm
10187.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hegedűs László (1870-1911): Napfényes udvar, Domony, 1899. Olaj, fa. Dekoratív fakeretben, 14x20 cm.
10188.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Hegyi István (?- ): Halászbódé. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. 38x48 cm
10189.

Rufpreis:
2 800 HUF

10190.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herman Lipót (1884-1972): Ember a tájban. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 25×45 cm
10191.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF