Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 599

Gál Sándor (1898-1979): Csendélet. Tempera, papír, jelezve jobbra lent, 42x29 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10144.

Rufpreis:
12 000 HUF

Geiger Richárd (1870-1945): Vízhordók. Erdély, Szőkefalva.. Akkvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 28x19 cm
10145.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Mira Gendova (1956-): Lovasok. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Kopott fakeretben. 65x95 cm
10146.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Gerő András (1936-): Karácsonyfa. Gouache, papír, jelzett, paszpartuban, 30x22,5 cm
10147.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Gönczi Béla (1934-): Bem beveszi Nagyszebent. Rézkarc, selyem,14x9,5 cm
10148.

Rufpreis:
2 400 HUF
15

Gross Arnold (1929-2015): Toroczkói (Torockói) táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 21x29 cm
10149.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10150.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Gulyás Dénes (1927-2003): Parlament napfényben, 1995. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
10151.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10152.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Gulyás Dénes (1927-2003): Daidalosz és Ikarosz. Monotípia, selyem, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 50×60 cm
10153.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10154.

Rufpreis:
6 000 HUF

10155.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF