Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 599
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2759373
10144
433
Gál Sándor (1898-1979): Csendélet. Tempera, papír, jelezve jobbra lent, 42x29 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
2791923
10145
433
28000
Geiger Richárd (1870-1945): Vízhordók. Erdély, Szőkefalva.. Akkvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 28x19 cm
2703142
10146
433
17000
Mira Gendova (1956-): Lovasok. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Kopott fakeretben. 65x95 cm
2760556
10147
433
4800
Gerő András (1936-): Karácsonyfa. Gouache, papír, jelzett, paszpartuban, 30x22,5 cm
2734750
10148
433
Gönczi Béla (1934-): Bem beveszi Nagyszebent. Rézkarc, selyem,14x9,5 cm 2798293
10149
433
55000
Gross Arnold (1929-2015): Toroczkói (Torockói) táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 21x29 cm 2625517
10150
433
Gubcsi Attila (1954-2020): Az áldozat. Olaj, vászon. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt az 1978-ban Kaposvárott, a Vaszary Teremben rendezett kiállításon. Dekoratív keretben, 60×80 cm 2644277
10151
433
120000
Gulyás Dénes (1927-2003): Parlament napfényben, 1995. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm 2644257
10152
433
120000
2797651
10153
433
26000
Gulyás Dénes (1927-2003): Daidalosz és Ikarosz. Monotípia, selyem, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 50×60 cm
2541257
10154
433
2779943
10155
433
38000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF