Foto

Zahl der Lose: 615

1914 Budapest, Liszt Ferenc tér, Auguszta zenekar, karmester Szikla Adolf, kartonra kasírozott fotó Erdélyi műterméből, sarkán törésnyom, sérült karton, 22×29 cm
14524.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1930-1940 424-es számú gőzmozdony, Fialovits Béla nagyméretű jelzetlen fotója, foltos, 23,5×30 cm / Steam locomotive, vintage photo
14525.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1915-1946-47. kislány fotója, 22x16cm, és tablófotó, 9x14 cm
14526.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1960 -1970 Az MTV vezető híradósai, köztük Matúz Józsefné, nagyméretű fotó, hátoldalán feliratozott, ragasztásnyomokkal, 30x24 cm
14527.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1970 Gőzmozdony Hatvanban. Horst Christian fotója. 21x31 cm / Locomotive photo
14528.

Rufpreis:
4 000 HUF

23 db sport témájú fotó, birkózók, cselgáncsozók, stb 18x14 cm
14529.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 Zalaegerszeg, Hintó, (Bogyay Elemér és Bogyay Mária) Antal Béla fényképészeti műtermében készült, keményhátú vintage fotó, kis sérülésekkel, 54x44cm
14530.

Rufpreis:
5 000 HUF

1905 Baja, I. és II. osztályos tanulók tablóképei, 2 db fotó, sérült kartonon, 22x16,5 cm
14531.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 2000 Dustin Hoffman, fotónyomat, papír, jelzés nélkül, nyomtatott aláírással, 41x31. Dekoratív, üvegezett fakeretben
14532.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1920 Farsang a Kézdi-Kovács művészcsalád tagjaival, vintage fotó kartonon, jelzés nélkül. 14x19 cm
14533.

Rufpreis:
1 800 HUF

1930 Gyerekek játékautóban, Weisz Hugó fotós saját kézzel aláírt, szárazpecséttel jelzett fotója, kartonra kasírozva, szép állapotban, 17×23 cm
14534.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

cca 1860-1900 Óriási fotó gyűjtemény, a Buda család és ismerőseik családi képei, 143 db 90%-ban nevesített fotó a Buda család mellett többek között a Valló, Frichbach, Gajdos, Pencz családok sok tagja, katonák, kártyázók is, 143 db kép, sérült, szétesett fotóalbumban.
14535.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF