Foto Zahl der Lose: 615
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2707311
14524
433
Photo
1914 Budapest, Liszt Ferenc tér, Auguszta zenekar, karmester Szikla Adolf, kartonra kasírozott fotó Erdélyi műterméből, sarkán törésnyom, sérült karton, 22×29 cm
2799005
14525
433
15000
Photo
cca 1930-1940 424-es számú gőzmozdony, Fialovits Béla nagyméretű jelzetlen fotója, foltos, 23,5×30 cm / Steam locomotive, vintage photo
2659710
14526
433
Photo
1915-1946-47. kislány fotója, 22x16cm, és tablófotó, 9x14 cm 2764604
14527
433
Photo
cca 1960 -1970 Az MTV vezető híradósai, köztük Matúz Józsefné, nagyméretű fotó, hátoldalán feliratozott, ragasztásnyomokkal, 30x24 cm
2734668
14528
433
Photo
cca 1970 Gőzmozdony Hatvanban. Horst Christian fotója. 21x31 cm / Locomotive photo
2734707
14529
433
Photo
23 db sport témájú fotó, birkózók, cselgáncsozók, stb 18x14 cm
2799850
14530
433
Photo
cca 1900 Zalaegerszeg, Hintó, (Bogyay Elemér és Bogyay Mária) Antal Béla fényképészeti műtermében készült, keményhátú vintage fotó, kis sérülésekkel, 54x44cm 2759236
14531
433
Photo
1905 Baja, I. és II. osztályos tanulók tablóképei, 2 db fotó, sérült kartonon, 22x16,5 cm
2596800
14532
433
Photo
cca 2000 Dustin Hoffman, fotónyomat, papír, jelzés nélkül, nyomtatott aláírással, 41x31. Dekoratív, üvegezett fakeretben
2620094
14533
433
Photo
cca 1920 Farsang a Kézdi-Kovács művészcsalád tagjaival, vintage fotó kartonon, jelzés nélkül. 14x19 cm
2797388
14534
433
11000
Photo
1930 Gyerekek játékautóban, Weisz Hugó fotós saját kézzel aláírt, szárazpecséttel jelzett fotója, kartonra kasírozva, szép állapotban, 17×23 cm
2797075
14535
433
60000
Photo
cca 1860-1900 Óriási fotó gyűjtemény, a Buda család és ismerőseik családi képei, 143 db 90%-ban nevesített fotó a Buda család mellett többek között a Valló, Frichbach, Gajdos, Pencz családok sok tagja, katonák, kártyázók is, 143 db kép, sérült, szétesett fotóalbumban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF