cca 1940 Petrás István (1904-1980): A nyírbátori református templom belsőjének 3 db fotója, a hátoldalakon feliratozva, bélyegzéssel: "Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala", foto: MFI, 24x17 cm
1897 Székely vasutak - Csíkszereda-Gyimes határszéli vonal, 43 db fénynyomatot tartalmazó album, feliratozva, 18×24 cm-es képekkel, lapméret: 25,5×33,5 cm, vászon mappában, gerincnél szakadt, lapok jó állapotban
cca 1890-1900 Monte Carlo (Monaco), 3 db nagyméretű panoráma, vintage fotók egy kartonra kasírozva, egyiken G. J. phot. jelzéssel, fotók kopásnyomokkal, karton kissé foltos és kissé sérült, fotóméret: 21×27 cm
cca 1890 Velence építészete és műalkotásai 71 db nagyméretű, aranyozott szélű fotó-tábla (hozzá 10 üres tábla) rendkívül exkluzív vászonborítású tároló dobozban / cca 1890 Venezia 71 photos of the city and it's art, plus some clear sheets in exclusive canvas covered box 34x28x12 cm