Foto

Zahl der Lose: 615

4 db német város Großsedlitz Quedlingburg, Drezda, Bernburg fényképeket tartalmazó turisztikai bemutató kiadvány
14187.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930-1940 Bártfa, Szent Egyed-templom részlet, hátoldalon feliratozott fotó, sarkán törésnyom, 23,5×17,5 cm
14188.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930 Ungvár, várkapu, várfalrész, 2 db hátoldalon feliratozott MTI fotó (Petrás fotói), 23,5×17,5 cm
14189.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1940 Petrás István (1904-1980): A nyírbátori református templom belsőjének 3 db fotója, a hátoldalakon feliratozva, bélyegzéssel: "Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala", foto: MFI, 24x17 cm
14190.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1930 Komlóskeresztes, templom, hátoldalon feliratozott fotó (Petrás), 23,5×17,5 cm
14191.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 Gyulafehérvár, a székesegyház részletei, 3 db fotó, hátoldalon feliratozva, 23,5×17,5 cm
14192.

Rufpreis:
2 000 HUF

1904 Épülő vasúti híd, Nagyberezna,Magyar Királyi Államvasutak Gépgyára, kartonra ragasztott fotó, karton sérült, fotón lyukasztás, 23×29 cm
14193.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1900 Besztercebánya, mezőgazdasági köztes használatok, kartonra kasírozott fotó, Klösz Budapesten sérült karton, 36,5×48 cm
14194.

Rufpreis:
6 000 HUF

1897 Székely vasutak - Csíkszereda-Gyimes határszéli vonal, 43 db fénynyomatot tartalmazó album, feliratozva, 18×24 cm-es képekkel, lapméret: 25,5×33,5 cm, vászon mappában, gerincnél szakadt, lapok jó állapotban
14195.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

cca 1890-1900 Monte Carlo (Monaco), 3 db nagyméretű panoráma, vintage fotók egy kartonra kasírozva, egyiken G. J. phot. jelzéssel, fotók kopásnyomokkal, karton kissé foltos és kissé sérült, fotóméret: 21×27 cm
14196.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1900 Velence Chiesa Della Salute. Fotónyomat üvegezett keretben 18x23 cm
14197.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1890 Velence építészete és műalkotásai 71 db nagyméretű, aranyozott szélű fotó-tábla (hozzá 10 üres tábla) rendkívül exkluzív vászonborítású tároló dobozban / cca 1890 Venezia 71 photos of the city and it's art, plus some clear sheets in exclusive canvas covered box 34x28x12 cm
14198.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
22

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF