Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 53

Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1985, Zrínyi. Gazdag képanyaggal illusztrálva, térképekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval.
16540.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hadtörténelmi Közlemények 4 db száma: 107. évf. 4. sz., 108. évf. 4. sz., 110. évf. 1-2. sz. Bp., 1994-1997, Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16541.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hadtörténelmi Közlemények 4 db száma: 115. évf. 2., 4. sz., 117. évf. 2-3. sz. Bp., 2002-2004, Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Kiadói papírkötés.
16542.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fehér Béla - Szécsi Noémi: Hamis gulyás. Hadikonyha a 20. századi Magyarországon. Bp., 2015, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
16543.

Rufpreis:
3 000 HUF

Barczy Zoltán-Somogyi Győző: Királyért és hazáért. A m. kir. honvédség szervezete, egyenruhái és fegyverzete. 1868-1918. A szöveget Barcy Zoltán, a rajzokat Somogyi Győző készítette. Katona Tamás előszavával. Bp.,1986., Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16544.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

A Nagy Háború írásban és képben. Első rész: Északon és délen. I. köt. Szerk.: Landor Tivadar. Bevezetéssel ellátta: báró Hazai Samu. Bp., 1915, Athenaeum. Rendkívül gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapszélekkel, néhány kijáró lappal.
16545.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vegyes könyvtétel, 3 db:   Stomm Marcel: Emlékiratok. Sajtó alá rendezte: Gallyas Ferenc. A Doni III. hadtest parancsnokának emlékiratai. Bp.,1990, Magyar Hírlap Könyvek. Kiadói papírkötés.;   Pálfalvi Nándor: Esküszöm, hogy hű leszek. Bp., 1990., Hálózat Kft. Kiadói papírkötés.;   Ölvedi Ignác: Az 1. magyar hadsereg története 1944. január 6-tól október 17-ig. Bp., 1989, Zrínyi. Kiadói papírkötés.;
16546.

Rufpreis:
2 400 HUF

16547.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dennis Showalter: Patton és Rommel. A XX. század hadurai. Ford.: Tóth Róbert. hn., én., Gold Book. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos, karcos borítóval.
16549.

Rufpreis:
1 800 HUF

A háborúk világtörténete. Katonai újítások, amelyek megváltoztatták a történelem menetét. Szerk.: Richard Holmes. Ford.: Félix Pál. Bp., 1992., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16550.

Rufpreis:
1 200 HUF

John Macdonald: A II. világháború nagy csatái. Sir John Hackett tábornok előszavával. Ford.: Magyarics Tamás. Bp., 1995., Gabo. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16551.

Rufpreis:
1 200 HUF

Steve Crawford: SAS enciklopédia. Bp.,2000, Zagora 2000. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16552.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF