Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1985, Zrínyi. Gazdag képanyaggal illusztrálva, térképekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval.
Hadtörténelmi Közlemények 4 db száma: 107. évf. 4. sz., 108. évf. 4. sz., 110. évf. 1-2. sz. Bp., 1994-1997, Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Barczy Zoltán-Somogyi Győző: Királyért és hazáért. A m. kir. honvédség szervezete, egyenruhái és fegyverzete. 1868-1918. A szöveget Barcy Zoltán, a rajzokat Somogyi Győző készítette. Katona Tamás előszavával. Bp.,1986., Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
A Nagy Háború írásban és képben. Első rész: Északon és délen. I. köt. Szerk.: Landor Tivadar. Bevezetéssel ellátta: báró Hazai Samu. Bp., 1915, Athenaeum. Rendkívül gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapszélekkel, néhány kijáró lappal.
Vegyes könyvtétel, 3 db: Stomm Marcel: Emlékiratok. Sajtó alá rendezte: Gallyas Ferenc. A Doni III. hadtest parancsnokának emlékiratai. Bp.,1990, Magyar Hírlap Könyvek. Kiadói papírkötés.; Pálfalvi Nándor: Esküszöm, hogy hű leszek. Bp., 1990., Hálózat Kft. Kiadói papírkötés.; Ölvedi Ignác: Az 1. magyar hadsereg története 1944. január 6-tól október 17-ig. Bp., 1989, Zrínyi. Kiadói papírkötés.;
Dennis Showalter: Patton és Rommel. A XX. század hadurai. Ford.: Tóth Róbert. hn., én., Gold Book. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos, karcos borítóval.
A háborúk világtörténete. Katonai újítások, amelyek megváltoztatták a történelem menetét. Szerk.: Richard Holmes. Ford.: Félix Pál. Bp., 1992., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
John Macdonald: A II. világháború nagy csatái. Sir John Hackett tábornok előszavával. Ford.: Magyarics Tamás. Bp., 1995., Gabo. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.