Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 559
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2784269
31638
432
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Kodály Zoltán / Háry János" kétoldalas bronz emlékérem (160mm) T:1- fo. 2785558
31639
432
Numismatik
Kligl Sándor (1945-) DN "Szent Ferenc kórház Budapest" kétoldalas fém emlékérem (42mm) T:PP ujjlenyomat, pár kis karc
2786039
31640
432
Numismatik
Kósa István (1953-) 1996. "Magyar Szabadalmi Hivatal / Kölcsey - Hass Alkoss Gyarapíts" Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (15.62g/0.925/32mm) T:PP
2779021
31641
432
50000
Numismatik
Kósa István (1953-) 2000. "Szent István államalapító 969-1038 / Ezeréves Magyarország" Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (124,61g/0.999/65mm) T:PP patina, ujjlenyomat / Hungary 2000. "Saint Stephen 969-1038 / 1000th Anniversary of the Hungarian State" Ag commemorative medallion in hardcase with certificate. Szign.: István Kósa (124,61g/0.999/65mm) C:PP patina, fingerprints
2779001
31642
432
50000
Numismatik
Kósa István (1953-) 2000. "Szent István államalapító 969-1038 / Ezeréves Magyarország" Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (124,61g/0.999/65mm) T:PP patina, ujjlenyomat
2779587
31643
432
Numismatik
Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42mm) T:1- (PP) 2779576
31644
432
Numismatik
Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" kétoldalas aranyozott fém emlékérem kapszulában (5x) (42mm) T:PP
2737053
31645
432
Numismatik
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1912. "MÉLYSÉGES TISZTELETTEL HÁLÁVAL SZERETETTEL A MAGYAR KIR. BELÜGYMINISTERIUM TISZTIKARA - KHUEN-HÉDERVÁRY KÁROLY GRÓF" bronz emlékérem (55,5mm) T:1-,2 patina / Hungary 1912. "MÉLYSÉGES TISZTELETTEL HÁLÁVAL SZERETETTEL A MAGYAR KIR. BELÜGYMINISTERIUM TISZTIKARA - KHUEN-HÉDERVÁRY KÁROLY GRÓF" bronze commemorative medallion. Sign.: Jenő Körmendi Frimm (55,5mm) C:AU,XF patina HP 2315. 2782620
31646
432
Numismatik
Körmendi Frim Jenő (1886-1959) 1915. "Had és Népegészségügyi Kiállítás Budapest" egyoldalas hadifém emlékérem (36mm) T:2 2700568
31647
432
Numismatik
Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. "Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915" egyoldalas ezüstözött bronz emlékérem (36mm) T:2 lekopott ezüstözés HP 2334.
2770245
31648
432
Numismatik
Krupinszky László (1888-1945) 1937. "Dr. Hubay Jenő" terrakotta plakett. Jelzett. (98x74mm) T:1-
2778394
31649
432
Numismatik
Kutas László (1936-) 1986. "MÉE Sopron / Liszt Ferenc halálának 100. évfordulója" bronz kétoldalas emlékérem (42mm) T:1- Adamo SN2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF