"Kitüntetéseink, I. sz. függelék", magyar katonai kitüntetések felsorolása a Horthy-korszakból, képábrázolással, keménypapírra ragasztva, 1944-ig. Kiadta a Magyar Királyi Térképészeti Intézet. Modern másolat (!), kartonon, 28x42 cm
Vegyes 16db-os kitüntetés és kitüntető jelvény tétel, nagyobbrészt a "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában", mind eredeti tokban valamint néhány civil darab T:vegyes
Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" bronz emlékérem modern mellszalagon T:1- / Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" bronze decoration with modern ribbon T:AU
Franciaország 1863. "Második francia intervenció Mexikóban 1862-1863" kétoldalas jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Barre (br.15,35g/30mm) T:3 France 1863. "Second French intervention in Mexico 1862-1863" hallmarked Ag decoration on ribbon. Sign: Barre (br.15,35g/30mm) C:F