Militaria Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2762499
34099
432
Military
Numismatik
~1962. "Munkásőr" műgyantás fém szolgálati jelvény 5 év szolgálat után eredeti dísztokban + 1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, sérült tokban T:1- NMK 708
2779788
34100
432
Military
Numismatik
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 35 év" zománcozott kitüntetés mellszalag nélkül + 1983. "Honvédelmi Érdemérem" 30 és 35 év után aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (2xklf) T:1- NMK 628, 660, 662 2776588
34101
432
Military
Numismatik
1965. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" ezüst fokozata szalagsávval, miniatűrrel eredeti tokban, igazolvánnyal T:2 zománchiba NMK 617 2548157
34102
432
Military
Numismatik
2781353
34103
432
Military
Numismatik
1969. "Tanácsköztársasági Emlékérem" kétoldalas bronz emlékérem (38mm) T:2 patina, ph 2776536
34104
432
Military
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, eredeti tokban, igazolvánnyal T:1 NMK 712.
2721017
34105
432
Military
Numismatik
~1970. "Magyar Néphadsereg 150. Közlekedési Műszaki Dandárparancsnokság - MN 3705" egyoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (88mm) T:1-
2742254
34106
432
Military
Numismatik
~1970-1980. "Élenjáró Századparancsnok" ezüstözött műgyantás jelvény (40x32mm) T:1-
2742252
34107
432
Military
Numismatik
~1970-1980. "Élenjáró Rajparancsnok" ezüstözött műgyantás jelvény (40x32mm) T:1-
2742248
34108
432
Military
Numismatik
~1970-1980. "Kiváló Szakaszparancsnok" aranyozott műgyantás jelvény (40x32mm) T:1-
2742249
34109
432
Military
Numismatik
2775908
34110
432
Military
Numismatik
~1970-1980. "VÉDJÜK ÉPÍTJÜK SZOCIALISTA HAZÁNKAT MN 2986 PAKS" egyoldalas bronz emlékplakett (80x72mm) T:1- patina Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF