Militaria

Zahl der Lose: 159

~1962. "Munkásőr" műgyantás fém szolgálati jelvény 5 év szolgálat után eredeti dísztokban + 1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, sérült tokban T:1- NMK 708
34099.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 35 év" zománcozott kitüntetés mellszalag nélkül + 1983. "Honvédelmi Érdemérem" 30 és 35 év után aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (2xklf) T:1- NMK 628, 660, 662
34100.

Rufpreis:
2 000 HUF

1965. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" ezüst fokozata szalagsávval, miniatűrrel eredeti tokban, igazolvánnyal T:2 zománchiba NMK 617
34101.

Rufpreis:
2 000 HUF

34102.

Rufpreis:
2 000 HUF

1969. "Tanácsköztársasági Emlékérem" kétoldalas bronz emlékérem (38mm) T:2 patina, ph
34103.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, eredeti tokban, igazolvánnyal T:1 NMK 712.
34104.

Rufpreis:
1 800 HUF

~1970. "Magyar Néphadsereg 150. Közlekedési Műszaki Dandárparancsnokság - MN 3705" egyoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (88mm) T:1-
34105.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970-1980. "Élenjáró Századparancsnok" ezüstözött műgyantás jelvény (40x32mm) T:1-
34106.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970-1980. "Élenjáró Rajparancsnok" ezüstözött műgyantás jelvény (40x32mm) T:1-
34107.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970-1980. "Kiváló Szakaszparancsnok" aranyozott műgyantás jelvény (40x32mm) T:1-
34108.

Rufpreis:
2 000 HUF

34109.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970-1980. "VÉDJÜK ÉPÍTJÜK SZOCIALISTA HAZÁNKAT MN 2986 PAKS" egyoldalas bronz emlékplakett (80x72mm) T:1- patina
34110.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF