Historische Dokumenten, Handschriften Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2786022
13399
432
Historical documents, manuscripts
1900 Kézzel írt szakácskönyv, receptkönyv, több mint száz oldalon, mindenféle recept, főétel, desszert, néhány orvosság magyarul írott receptje, megviselt vászonkötésben 2782930
13400
432
cca 1900 Vasöntőkemence tervrajza Schlick-Nicholson Gép- Waggon- és Hajógyár céglyukasztással 50x26 cm 2785385
13401
432
1903 Hopp Ferenc (1833-1919) keletkutató saját kezű képeslapja Tokióból Demetzky Gyulának 2631267
13402
432
1907 2 db orosz koncert műsor, plakát, szövetre nyomva!. / Russian concert poster on canvas 15x35 cm
2759241
13403
432
1908, Karánsebes, Józsa Károly (1872-1929) festőművész, grafikus autográf köszönő sorai Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikushoz. Józsa Károly autográf aláírásával. Karánsebes, Ovidiustorony képeslapon. 2780470
13404
432
1909 Bp., elsőáldozási emléklap (Kőbánya, Szent László-templom), litho matricával, kisebb lapszéli szakadással, gyűrődésekkel 2778833
13405
432
cca 1910-30 Számla és névsor Gombocz Zoltán (1877-1935) nyelvész aláírásaival. 2783168
13406
432
1912-1913 Régi emlékkönyv, magyar és német nyelvű bejegyzésekkel, bársonyborítású, fém plakettel (levált a borítóról) díszített kötésben
2778795
13407
432
1914 Kézdi Kovács Lóránt és Elemér festők által írt és aláírt egy-egy képeslap
2294595
13408
432
28000
2783735
13409
432
1916 Országos Magyar Képzőművészeti Társulat levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus részére fejléces levélpapíron, amelyben közlik vele, hogy a Művészi Segély- és Nyugdíjalapot kezelő bizottság tagjává választották. Egy gépelt oldal, Lesskó János h. titkár autográf aláírásával, lap széle sérült.
2783606
13410
432
1916 Hornyay Ödön (1856-1937) kir. törvényszéki bíró Kassán, kúriai bíró autográf levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművészhez, műkritikushoz. Közel egy beírt oldal, Hornyay Ödön autográf aláírásával, eredeti borítékban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF