Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 359
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2776579
19207
432
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) zöld köves gyűrű, jelzett, m: 60. bruttó:9,32g
2776609
19208
432
Ezüst (Ag) fülbevalópár, jelzett, bruttó: 10,19g. h: 4cm
2743045
19209
432
Ezüst (Ag) gyűrű ló és patkó motívummal, méret: 65, nettó: 5,8 g 2777170
19210
432
7500
Ezüst (Ag) 6db mokkás kanál, jelzett, h: 11 cm, nettó: 58g 2759974
19211
432
4800
Ezüst(Ag) nyaklánc türkizes medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 7 g
2709225
19212
432
5 db ezüst és féldrágakő medál: rózsakvarc, tigrisszem, ametiszt, stb. 5 cm-ig
2759900
19213
432
5500
Ezüst(Ag) nyaklánc szintetikus opál medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 5 g
2748321
19214
432
5500
Ezüst (Ag) masszív véshető karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 14,3 g 2785919
19215
432
Ezüst (Ag) cukorfogó, XIX. sz. jelzett 38 g 2652468
19216
432
Ezüst (Ag) masnis gyűrű, m: 54 jelzett, bruttó: 4,2
2776613
19217
432
Ezüst (Ag) köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 7,4g
2776631
19218
432
Ezüst (Ag) kék köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 7,76g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF