Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 359

Ezüst (Ag) zöld köves gyűrű, jelzett, m: 60. bruttó:9,32g
19207.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) fülbevalópár, jelzett, bruttó: 10,19g. h: 4cm
19208.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű ló és patkó motívummal, méret: 65, nettó: 5,8 g
19209.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) 6db mokkás kanál, jelzett, h: 11 cm, nettó: 58g
19210.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
17

Ezüst(Ag) nyaklánc türkizes medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 7 g
19211.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

5 db ezüst és féldrágakő medál: rózsakvarc, tigrisszem, ametiszt, stb. 5 cm-ig
19212.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) nyaklánc szintetikus opál medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 5 g
19213.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst (Ag) masszív véshető karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 14,3 g
19214.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst (Ag) cukorfogó, XIX. sz. jelzett 38 g
19215.

Rufpreis:
6 000 HUF
29

Ezüst (Ag) masnis gyűrű, m: 54 jelzett, bruttó: 4,2
19216.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 7,4g
19217.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) kék köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 7,76g
19218.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF