Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2774420
31650
431
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1921. "Magyar Kerékpáros Szövetség / I. díj 2km 1921. V. 22." kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem, biciklikerék díszítménnyel (29,70g/0.800/40mm) T:1- patina 2773952
31651
431
Numismatik
1922. "50 éves az Óbudai Tornaegylet" bronz plakett (49x45mm) T:1- patina
2774119
31652
431
Numismatik
1923. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete" kétoldalas bronz díjérem, "ARKANZAS BP" gyártói jelzéssel, hátoldalán "Súly II. 1940" gravírozással (40mm) T:1-
2774405
31653
431
3200
Numismatik
1925. "I. H. V. 1925. MOEKE" jelzett Ag kerékpáros díjplakett "FO", "WR" és "800" beütésekkel, füllel (15,12g/0.800/42x25mm) T:1-,2 ü., ph. 2752411
31654
431
14000
Numismatik
2774026
31655
431
Numismatik
1926. kétoldalas bronz kerékpáros díjérem mellszalagon, hátoldalán "Szentgotthárdi Kerékpáros Egylet 1926. szept. 5. Nemzetközi és Orsz. Versenye" gravírozással T:1-,2 2774342
31656
431
3200
Numismatik
1926. "1896 - Vándor Kedv Kerékpárkör - Budapest / 1896 - 30 éves jubileuma - 1926" jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel és díszítménnyel (16,66g/0.750/37x38mm) T:1- patina 2774302
31657
431
Numismatik
1927. "Körzeti Leventeverseny Szászvár 1927" kétoldalas, ezüstözött fém díjérem "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel, "Metal" jelzéssel (40mm) T:1- ph. 2772101
31658
431
Numismatik
1928. "K.A.C." jelzett Ag díjérem hátoldalán "K.A.C. 1928. X.21." gravírozással, "SGA" gyártói jelzéssel (11,55g/0.800/32mm) + 1926. bronz díjérem füllel, hátoldalán "1926. II. díj" gravírozással (28mm) T:2,2- patina, az egyikről letört a fül
2751941
31659
431
Numismatik
1929. "Az érdem jeléül - Dobogókő 1929" ezüstözött bronz plakett "S.G.A." gyártói jelzéssel (57x37mm) T:2,2- ph. 2184420
31660
431
Numismatik
2774332
31661
431
Numismatik
~1930. "Magyar Olasz Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1920 / 4x60 m női váltó I." ezüstözött bronz díjérem (47mm) T:2 patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF