Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 164

1921. "Magyar Kerékpáros Szövetség / I. díj 2km 1921. V. 22." kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem, biciklikerék díszítménnyel (29,70g/0.800/40mm) T:1- patina
31650.

Rufpreis:
6 000 HUF

1922. "50 éves az Óbudai Tornaegylet" bronz plakett (49x45mm) T:1- patina
31651.

Rufpreis:
2 000 HUF

1923. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete" kétoldalas bronz díjérem, "ARKANZAS BP" gyártói jelzéssel, hátoldalán "Súly II. 1940" gravírozással (40mm) T:1-
31652.

Rufpreis:
1 400 HUF

1925. "I. H. V. 1925. MOEKE" jelzett Ag kerékpáros díjplakett "FO", "WR" és "800" beütésekkel, füllel (15,12g/0.800/42x25mm) T:1-,2 ü., ph.
31653.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

31654.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

1926. kétoldalas bronz kerékpáros díjérem mellszalagon, hátoldalán "Szentgotthárdi Kerékpáros Egylet 1926. szept. 5. Nemzetközi és Orsz. Versenye" gravírozással T:1-,2
31655.

Rufpreis:
1 800 HUF

1926. "1896 - Vándor Kedv Kerékpárkör - Budapest / 1896 - 30 éves jubileuma - 1926" jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel és díszítménnyel (16,66g/0.750/37x38mm) T:1- patina
31656.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1927. "Körzeti Leventeverseny Szászvár 1927" kétoldalas, ezüstözött fém díjérem "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel, "Metal" jelzéssel (40mm) T:1- ph.
31657.

Rufpreis:
1 400 HUF

1928. "K.A.C." jelzett Ag díjérem hátoldalán "K.A.C. 1928. X.21." gravírozással, "SGA" gyártói jelzéssel (11,55g/0.800/32mm) + 1926. bronz díjérem füllel, hátoldalán "1926. II. díj" gravírozással (28mm) T:2,2- patina, az egyikről letört a fül
31658.

Rufpreis:
4 000 HUF

31659.

Rufpreis:
1 400 HUF

31660.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1930. "Magyar Olasz Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1920 / 4x60 m női váltó I." ezüstözött bronz díjérem (47mm) T:2 patina
31661.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF