Flohmarkt Zahl der Lose: 1026
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2774430
12627
431
Flea Market
Fém süteményes evőeszközkészlet, jó állapotban, eredeti dobozban, 6+1 db 2774427
12628
431
Flea Market
Réz cukortartó doboz, kis kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban, 14×11×14 cm
2774422
12629
431
Flea Market
Könyv alakú bortartó doboz, tetején kis vetemedéssel, m: 33 cm 2774468
12630
431
Flea Market
2768903
12631
431
Flea Market
Sport Presso retró kávéfőző készlet, kétszemélyes (össz. 10 db). Gyártja: Fémfeldolgozó Vállalat, Szeged. Fém, eredeti dobozában, korának megfelelő állapotban, 14x9x6,5 cm 2768994
12632
431
Flea Market
1971 Forgácsfaragott fa doboz kulccsal, zárható, alján hiányos etikettel jelzett, jó állapotban, 30x20x5 cm 2769069
12633
431
Flea Market
3 db táska (két vászon, egy bőr aktatáska), 40x30 cm körüli méretben 2769342
12634
431
3400
Flea Market
1975 Bolgár népviseletes férfi és nő figura, 2 db, alján jelzett, m: 19 - 25 cm
2770250
12635
431
Flea Market
Schuler régi fém vonalzó, jelzett, h: 40 cm 2770789
12636
431
Flea Market
1985 Szép volt, fiúk! A Videoton SC futballcsapatának 1984/85-ös szezonját bemutató képes kiadvány, bakelit hanglemezzel + Videoton gombfoci csapat, komplett (11 db) 2772254
12637
431
Flea Market
MÁV vasúti forgalomirányító jelzőtárcsa. Zománcozott fém, fa nyéllel. XX. sz. közepe körül. Korának megfelelő állapotban, h: 50 cm 2772264
12638
431
Flea Market
Régi harapófogó és állítható franciakulcs. Fém, jelzett, h: 20-22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF