Flohmarkt

Zahl der Lose: 1026

Fém süteményes evőeszközkészlet, jó állapotban, eredeti dobozban, 6+1 db
12627.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Réz cukortartó doboz, kis kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban, 14×11×14 cm
12628.

Rufpreis:
5 000 HUF

Könyv alakú bortartó doboz, tetején kis vetemedéssel, m: 33 cm
12629.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rotring toll és írókocka
12630.

Rotring toll és írókocka

Rufpreis:
1 200 HUF

Sport Presso retró kávéfőző készlet, kétszemélyes (össz. 10 db). Gyártja: Fémfeldolgozó Vállalat, Szeged. Fém, eredeti dobozában, korának megfelelő állapotban, 14x9x6,5 cm
12631.

Rufpreis:
4 000 HUF
16

1971 Forgácsfaragott fa doboz kulccsal, zárható, alján hiányos etikettel jelzett, jó állapotban, 30x20x5 cm
12632.

Rufpreis:
6 000 HUF

3 db táska (két vászon, egy bőr aktatáska), 40x30 cm körüli méretben
12633.

Rufpreis:
1 800 HUF

1975 Bolgár népviseletes férfi és nő figura, 2 db, alján jelzett, m: 19 - 25 cm
12634.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Schuler régi fém vonalzó, jelzett, h: 40 cm
12635.

Rufpreis:
3 000 HUF

1985 Szép volt, fiúk! A Videoton SC futballcsapatának 1984/85-ös szezonját bemutató képes kiadvány, bakelit hanglemezzel + Videoton gombfoci csapat, komplett (11 db)
12636.

Rufpreis:
4 000 HUF

MÁV vasúti forgalomirányító jelzőtárcsa. Zománcozott fém, fa nyéllel. XX. sz. közepe körül. Korának megfelelő állapotban, h: 50 cm
12637.

Rufpreis:
5 000 HUF

Régi harapófogó és állítható franciakulcs. Fém, jelzett, h: 20-22 cm
12638.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF