Flohmarkt Zahl der Lose: 1026
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2744072
12881
431
8500
Flea Market
2738391
12882
431
Flea Market
Kézzel festett üveg rattan fonással. m: 21 cm
2720144
12883
431
Flea Market
2 pár függönykötő, egyik kissé megviselt 2720152
12884
431
Flea Market
2 db öv, állatfigurás fém csattal
2698401
12885
431
Flea Market
Indiai flitteres párnahuzat, 32x34cm
2538285
12886
431
Flea Market
Fém kínálótál, jelzés nélkül, kopott, m:15cm
2538447
12887
431
3400
Flea Market
2630505
12888
431
Flea Market
1974 Humoros obsitos levél kézzel rajzolt üvegezett keretben 20x30 cm
2693718
12889
431
4800
Flea Market
Stackers, újszerű, női neszesszeres táska, műbőr, 15x21cm
2693678
12890
431
6500
Flea Market
Ezüstözött alpakka doboz, fabetéttel, üvegbetéttel, vésett, kopott, jelzés nélkül, 14x10cm
2711589
12891
431
Flea Market
Nagy méretű tengeri kagyló 23 cm
2711569
12892
431
Flea Market
Üveg + alpakka dohányzó szett. Metszett üveg (sérülésekkel) 17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF