Flohmarkt

Zahl der Lose: 1026

12881.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Kézzel festett üveg rattan fonással. m: 21 cm
12882.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 pár függönykötő, egyik kissé megviselt
12883.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db öv, állatfigurás fém csattal
12884.

Rufpreis:
1 800 HUF

Indiai flitteres párnahuzat, 32x34cm
12885.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fém kínálótál, jelzés nélkül, kopott, m:15cm
12886.

Rufpreis:
2 000 HUF

12887.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1974 Humoros obsitos levél kézzel rajzolt üvegezett keretben 20x30 cm
12888.

Rufpreis:
2 000 HUF

Stackers, újszerű, női neszesszeres táska, műbőr, 15x21cm
12889.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüstözött alpakka doboz, fabetéttel, üvegbetéttel, vésett, kopott, jelzés nélkül, 14x10cm
12890.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Nagy méretű tengeri kagyló 23 cm
12891.

Rufpreis:
5 000 HUF

Üveg + alpakka dohányzó szett. Metszett üveg (sérülésekkel) 17 cm
12892.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF