Flohmarkt Zahl der Lose: 1026
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2765799
12832
431
36000
Flea Market
Wilson teniszütő, szép állapotban, kis kopásokkal, tokban h: 70 cm
2765798
12833
431
24000
Flea Market
Head teniszütő, szép állapotban, kis kopásokkal, tokban h: 68 cm
2765796
12834
431
28000
Flea Market
Head teniszütő, szép állapotban, kis kopásokkal, tokban h: 70 cm
2766799
12835
431
Flea Market
KA jelzéssel, réz kulacs, kopásokkal, m: 12 cm
2766813
12836
431
Flea Market
Kékfestő nyomódúcok, d: 5-8cm 2766671
12837
431
Flea Market
Fa fali polc, akasztó nélkül, 20 cm
2766669
12838
431
Flea Market
Fa fűszertartó polc, kopott, 32x32 cm
2775884
12839
431
Flea Market
Szovjet gyártmányú vízmérték, fa és fém, 0-180°-os szögben állítható. Jelzett, korának megfelelő állapotban, h: 41 cm 2775895
12840
431
Flea Market
Néprajzi tárgy tétel, 6 db: tülök kaszakő-tartó kővel, lábasjószág sótartó, 2 db faragott és egy festett mintás fa vágódeszka. Koruknak megfelelő, használt állapotban. 2775865
12841
431
Flea Market
Retró lemezárugyári kutyaház persely, kulcs nélkül, 13x7x8,5 cm
2766661
12842
431
26000
Flea Market
Asztali lámpa pár, működik, m: 36 cm
2753715
12843
431
Flea Market
Indiai zománcozott pávás tálka, jelzés nélkül, kopott, d: 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF