Antik Zahl der Lose: 250
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2775480
12268
431
Antique
2 db kínai tus pálca. Jelzett. Aranyozott. mintás. 10 cm 2690526
12269
431
Antique
Antik afikai csontfaragás, korának megfelelő állapotban, h: 12 cm 2754723
12270
431
Antique
20db címeres emlék kanál, fém, részben jelzettel, h: 12 cm
2766530
12271
431
Antique
Ismeretlen grafikus: 14 db linómetszet nyomódúc. 6x5 és 19x15 közötti méretekben 2770686
12272
431
Antique
Jelzés nélkül: Isten báránya kereszt. Zománcfestett réz, szép állapotban, 15,5x12,5cm 2769352
12273
431
Antique
Antik figurális színházi távcső, kopásokkal, h: 10 cm 2772739
12274
431
40000
Antique
XX. század. Tibeti kép. Tsog-shing. Kézzel festett vászon. Üvegezett keretben. 9x7cm. A Tsog-shing egy szimbolikus fa, amely a Kozmikus Óceánból nő ki, tele a Gelugpa-hagyomány legfontosabb alakjaival és istenségeivel, a csúcson Tsongkhapával. Felül három istenség és láma csoportja, amelyek a különböző hagyományokat mutatják, amelyek Tsongkhapa által a Gelugpa-rend megalapításához vezettek. A sarkokban két paradicsom: Tushita, Maitreya paradicsoma és Sukhavati, Buddha Amitabha paradicsoma. Jobbra lent ül Gedündup, Tsongkhapa tanítványa, aki látomásban látta ezt a tsog-shinget. Balra lent egy palota a Saptaratnával, az óceánban a Meru-hegy és az Astamangala.
2768633
12275
431
Antique
Kínai kalcit pohártartó, kerék formájú, d: 9 cm
2768626
12276
431
Antique
Régi fosszília, kőméret: 7x5, fosszília méret: 3x2cm. Trilobita, háromkaréjú ősrák. 2768628
12277
431
Antique
Rodokrozit ásvány golyó. Peru. d: 5 cm 2768630
12278
431
Antique
Rodokrozit ásvány kavics. d: 5 cm 2775345
12279
431
Antique
Ezüstözött mártásos tál, jelzett, d: 12,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF