Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2770280
10024
431
2767686
10025
431
Baranski Emil László (1877-1941): Budapesti panoráma. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 19x27 cm 2768883
10026
431
19000
Barcsay Jenő (1900-1988): Alakok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 8×26,5 cm 2706717
10027
431
Baranyay András (1938-2016): Táplálék. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 71/80. Lap széle kissé foltos. 37×44,5 cm 2609133
10028
431
2760333
10029
431
46000
David Beeri (1951-): Vízesés. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 50x60 cm
2760330
10030
431
46000
David Beeri (1951-): Jegenyék. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 50x60 cm
2770213
10031
431
Bencze Klára (1925-): Dáliák. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (39/100), lap alja kissé foltos, üvegezett fakeretben, 31,5×16,5 cm
2609128
10032
431
60000
id. Benedek Jenő (1906-1987): Napos délután. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett fa keretben, 30x40 cm 2771407
10033
431
Bertalan Rózsa (1900-1987): Napfényes táj, 1933. Pasztell, papír, jelzés nélkül, jobbra lent autográf datálással, paszpartu által kissé takarva, 19x23,5 cm
2771834
10034
431
Bertalan Rózsa (1900-1987): Alsódörgicsei várrom, 1933. Pasztell, papír, jelzés nélkül, balra lent autográf felirattal és datálással, 28,5x21,5 cm, üvegezett fakeretben
2771848
10035
431
Bertalan Rózsa (1900-1987): Csalai napos táj, 1933. Pasztell, papír, jelzés nélkül, balra lent autográf felirattal és datálással, 28x19 cm, üvegezett fakeretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF