Flohmarkt Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2763567
11890
430
Flea Market
4 db nagyméretű kávés zsák, jutazsák, 120x100 cm körül 2763580
11891
430
Flea Market
Hagyományos vajköpülő. Fa, fém vasalatokkal, korának megfelelő állapotban, m: 38 cm, nyél: 73 cm 2763613
11892
430
Flea Market
Beck ételmelegítő tál. Üveg, fém tartóval és fedővel. Eredeti dobozában, használt, sérülésmentes állapotban, 42x25x13 cm
2764136
11893
430
Flea Market
2764454
11894
430
Flea Market
Tájkép (vízpart templommal), gobelin, dekoratív, üvegezett fa keretben, 12,5x16,5 cm (külső méret: 20,5x25 cm)
2764461
11895
430
Flea Market
Virágcsokor, gobelin, dekoratív, üvegezett fa keretben, 14x17,5 cm (külső méret: 22x25,5 cm)
2764899
11896
430
Flea Market
Pillangós dohányzóasztali készlet, 4 db-os. Kézműves, poncolt alpakka. Jelzés nélkül, kopásnyomokkal, tálca mérete: 29x16,5 cm
2765117
11897
430
2200
Flea Market
Schimmel és Társa Rt. Bp.-Rákosfalva (illóolaj és vegyészeti gyár), parfüm alapanyag (Orosz kölnivízolaj, Tuko), 2 üveg, parafadugóval, ill. címeres fém plombával lezárva, tartalommal 2740779
11898
430
Flea Market
Hathor és Maat papirusz, feltekert állapotban. 30x44cm 2740789
11899
430
Flea Market
Retró fűszertartó és olaj ecet tartó, alumínium, üveg betétekkel, műanyag fedővel. 10x15x16cm
2579733
11900
430
30000
Flea Market
Jelzett alpakka kínáló edényke. d: 12 cm
2764256
11901
430
50000
Flea Market
Designer festett korall nyaklánc. 58g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF