Antik

Zahl der Lose: 167

Jelzés nélkül: Lanton játszó hölgy. Fa intarzia. Plexiüvegezett, kissé sérült fakeretben. 37x27 cm
11665.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régebbi fa doboz, díszes historizáló fém veretekkel, kulcs nélkül, kissé kopott. 14,5×20,5x11 cm
11666.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzett fém szamovár állvánnyal. m: 43 cm
11667.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Bronz falikar, szárnyas griff madaras, új kábelezéssel, szecessziós üveg búrával. 16x15 cm
11668.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüstözött cukortartó, kopott, jelzett, d: 10 cm
11669.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Talpas ezüstözött kínáló, hibátlan üvegbetéttel, kopott, m: 22,5 cm
11670.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szaru nyelű bot, pálca egzotafa. Szép állapot, h: 89cm
11671.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szaru nyelű bot, pálca ébenfa, fém gyűrűvel, markazitokkal ékítve, markazit hiányok. Szép állapot, h: 90cm
11672.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Tajtékpipa fej, jelzett: Weisz, korának megfelelő állapotban, h: 8,5 cm
11673.

Rufpreis:
2 400 HUF
9

Antik filigrán afgán nomád gyűrű, zománcozott, fém, m:63
11674.

Rufpreis:
8 000 HUF

11675.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tenyésztett gyöngy nyaklánc, nagy méretű gyöngyökkel, h: 48-53 cm
11676.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF