Antik Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2674119
11665
430
Antique
Jelzés nélkül: Lanton játszó hölgy. Fa intarzia. Plexiüvegezett, kissé sérült fakeretben. 37x27 cm
2744667
11666
430
Antique
Régebbi fa doboz, díszes historizáló fém veretekkel, kulcs nélkül, kissé kopott. 14,5×20,5x11 cm 2765651
11667
430
14000
Antique
Jelzett fém szamovár állvánnyal. m: 43 cm
2765638
11668
430
Antique
Bronz falikar, szárnyas griff madaras, új kábelezéssel, szecessziós üveg búrával. 16x15 cm 2765629
11669
430
Antique
Ezüstözött cukortartó, kopott, jelzett, d: 10 cm
2765628
11670
430
Antique
Talpas ezüstözött kínáló, hibátlan üvegbetéttel, kopott, m: 22,5 cm
2765653
11671
430
Antique
Szaru nyelű bot, pálca egzotafa. Szép állapot, h: 89cm 2765654
11672
430
7500
Antique
Szaru nyelű bot, pálca ébenfa, fém gyűrűvel, markazitokkal ékítve, markazit hiányok. Szép állapot, h: 90cm 2760185
11673
430
Antique
Tajtékpipa fej, jelzett: Weisz, korának megfelelő állapotban, h: 8,5 cm 2749879
11674
430
Antique
Antik filigrán afgán nomád gyűrű, zománcozott, fém, m:63
2740858
11675
430
Antique
2702623
11676
430
14000
Antique
Tenyésztett gyöngy nyaklánc, nagy méretű gyöngyökkel, h: 48-53 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF