Siebenbürgen Zahl der Lose: 547
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2762831
21878
430
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1909 Temesvár, Timisoara; Józsefvárosi pályaudvar, vasútállomás. Leporellolap belül takarékpénztár, Dózsa kápolna, Hunyadi út, Bega sor, Scudier emlékszobor, régi vár, Gyárváros és Andrássy út, főreáliskola, templom. Kinn Ede kiadása / Iosefin railway station. Leporellocard with streets, savings bank, chapel, church, Fabric, old castle, statue (kis szakadások / small tears)
1775674
21879
430
Transylvania
Ansichtskarten
T2
1911 Temesrékas, Rékás, Recas; iskolák és óvodák. W.L. Bp. 4481. / Schulen und Kindergärten / schools and kindergartens 2424918
21880
430
Transylvania
Ansichtskarten
T2
Temesvár, Timisoara; Restaurált Hunyadi várkastély. Délvidéki Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete / castle s: Lamoss
2425108
21881
430
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Temesvár, Timisoara; De Notre Dame leánynevelő intézet / girl school (EK)
2425685
21882
430
Transylvania
Ansichtskarten
T1/2
Temesvár, Timisoara; Jenő herceg téri térzene, Turul cipőgyár részv. társ. főraktára, Temesi Agrár Takarékpénztár / music band on the square, savings bank, shops 2639757
21883
430
Transylvania
Ansichtskarten
T4
1914 Temesvár, Timisoara; postagalambos leporelló (hiányos) / leporellocard with mail pigeon (b) 2762400
21884
430
Transylvania
Ansichtskarten
T2
1899 (Vorläufer) Temesvár, Timisoara; Józsefvárosi indóház, vasútállomás / railway station in Iosefin 2760608
21885
430
2200
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1918 Temesvár, Timisoara; Dózsa utca, Dózsa udvar / street view (felületi sérülés / surface damage)
2760609
21886
430
Transylvania
Ansichtskarten
T4
1918 Temesvár, Timisoara; Horgony palota, Royal szálloda, evezősök / palace, hotel, rowers (EB) 2759527
21887
430
Transylvania
Ansichtskarten
T3/4
1904 Temesvár, Timisoara; Gyárváros, Liget út, villamosok. Tóth Béla kiadása / Fabric, street, trams (r) 2758665
21888
430
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
~1940 Temesvár, Timisoara; Baptista imaház (1940-ben épült) / Baptist house of worship (built in 1940). Roncskevics Foto Atelier, photo (EM) 2759016
21889
430
Transylvania
Ansichtskarten
T2
Temesvár, Timisoara; Strada Mircea cel Batran Nr. 42. / Chat-ház (?) / house. photo
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF