Siebenbürgen

Zahl der Lose: 547

1909 Temesvár, Timisoara; Józsefvárosi pályaudvar, vasútállomás. Leporellolap belül takarékpénztár, Dózsa kápolna, Hunyadi út, Bega sor, Scudier emlékszobor, régi vár, Gyárváros és Andrássy út, főreáliskola, templom. Kinn Ede kiadása / Iosefin railway station. Leporellocard with streets, savings bank, chapel, church, Fabric, old castle, statue (kis szakadások / small tears)
21878.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
3 000 HUF

1911 Temesrékas, Rékás, Recas; iskolák és óvodák. W.L. Bp. 4481. / Schulen und Kindergärten / schools and kindergartens
21879.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
8 000 HUF

Temesvár, Timisoara; Restaurált Hunyadi várkastély. Délvidéki Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete / castle s: Lamoss
21880.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
1 000 HUF

Temesvár, Timisoara; De Notre Dame leánynevelő intézet / girl school (EK)
21881.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF

Temesvár, Timisoara; Jenő herceg téri térzene, Turul cipőgyár részv. társ. főraktára, Temesi Agrár Takarékpénztár / music band on the square, savings bank, shops
21882.
Materialzeichen T1/2

Rufpreis:
1 400 HUF

1914 Temesvár, Timisoara; postagalambos leporelló (hiányos) / leporellocard with mail pigeon (b)
21883.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
2 400 HUF

1899 (Vorläufer) Temesvár, Timisoara; Józsefvárosi indóház, vasútállomás / railway station in Iosefin
21884.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
3 000 HUF

1918 Temesvár, Timisoara; Dózsa utca, Dózsa udvar / street view (felületi sérülés / surface damage)
21885.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1918 Temesvár, Timisoara; Horgony palota, Royal szálloda, evezősök / palace, hotel, rowers (EB)
21886.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
1 400 HUF

1904 Temesvár, Timisoara; Gyárváros, Liget út, villamosok. Tóth Béla kiadása / Fabric, street, trams (r)
21887.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

~1940 Temesvár, Timisoara; Baptista imaház (1940-ben épült) / Baptist house of worship (built in 1940). Roncskevics Foto Atelier, photo (EM)
21888.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 000 HUF

Temesvár, Timisoara; Strada Mircea cel Batran Nr. 42. / Chat-ház (?) / house. photo
21889.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF