https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 126
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2755395
31479
429
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1930. "MÁV NTVE" zománcozott bronz sportjelvény. Nagykanizsa vagy Nagykőrös T:2 2754011
31480
429
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1931. "Nyugat-magyarországi Labdarúgók Alszövetsége bajnoki érme / 1930-31 I. DIJ" fém díjérem füllel. A Tatabánya ezzel a II. osztály bajnoka lett. (40mm) + 1931. "Magyar Ifjusági Labdarúgó Liga 1930/31 I." ezüstözött bronz díjérem (32mm) T:2 ph. 2754387
31481
429
0
6000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1931. "GYAMC 1931. aug. 20. (Győri Automobil és Motor Club)" bronz díjplakett (37x53mm) T:2 ph. Hungary 1935. "GYAMC (Győr Automobil and Motor Club) - 20 Aug 1931" bronze award plaque (37x53mm) C:XF edge error
Das Lot is nicht erreichbar
2751608
31482
429
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1933. "Pestszentlőrinczi Atletikai Club (SZAC) - 1908-1933. VIII. 6. - Az érdem jutalma - Bongya Sándor" bronz plakett sérült dísztokban, "Arkanzas BPest" gyártói jelzéssel (57x86mm) T:1-,2 patina 2752145
31483
429
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1933. "Debreceni Postás Sport Egyesület 1933" egyoldalas bronz plakett (47x63mm) T:1- 2751759
31484
429
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1934. "Kiskun Viadal 1932 / 1934" ezüstözött bronz díjérem mellszalagon, "Arkanzas BPest" gyártói jelzéssel (40mm) + 1937. "Nagykun Viadal / 1937. I." ezüstözött bronz nyolcszögletű díjérem (32x32mm) T:2 patina 2752780
31485
429
0
3400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1934. "Spárta Atlétikai Klub / 25 éves fennállásának emlékére" kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Gál (50mm) T:1- patina
Das Lot is nicht erreichbar
2732087
31486
429
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935-1941. 4db-os bronz tekéző díjérem-tétel, benne "Előre Tekéző Egyesület - Budapest 1934 - Magyar bajnok - 1938-39-40" kétoldalas bronz díjérem (40mm) T:2,2-
Das Lot is nicht erreichbar
2681866
31487
429
0
20000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "Magyar Ökölvívó Szövetség" kétoldalas, ezüstözött Br érdemérem eredeti tokban, gravírozott "1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK" szöveggel, "Huguenin" gyártói jelzéssel. Szign.: Sándor Ambrózy (1903-1992) (60mm) T:XF ph., ezüstözés kopott Hungary 1935. "Hungarian Boxing Association" two-sided, silvered Br merit medal in original case, with engraved "1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK" text. Sign: Sándor Ambrózy (1903-1992) (60mm) C:XF edge error, silvering worn
Das Lot is nicht erreichbar
2154609
31488
429
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "BSE (Budapest Sport Egyesület) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett (59x40mm) fehér márványtalapzaton (73x111x16mm) T:2 Hungary 1935. "Budapest Sport Association Automotor Department Béla Buday Memorial Tour)" one-sided Br plaque with enamel inlay (59x40mm) on a white marble pedestal (73x111x16mm) C:XF 2131411
31489
429
0
2600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "Károly Béla 100. játékára K.T.K. (Kiskunfélegyházi TK)" egyoldalas Br, labdarúgó sportérem, eredeti díszdobozban (50x72mm) T:2-
Das Lot is nicht erreichbar
2734778
31490
429
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "Erzsébeti Torna Club 1909" kétoldalas bronz díjérem (48mm) T:1,1- patina HP 1089a
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse