Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 154

~1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, az egészségügyben dolgozók számára, eredeti, sérült tokban T:1-
32836.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés T:2
32837.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970-1980. "A vitorlázórepülő vizsgajelvény" zománcozott fém jelvény (19mm) T:2
32838.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970-1980. "Hibátlan gépírásért" kitüntető jelvény (26x21mm) T:1-
32839.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970-1980. "Kisipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény (45x37mm) T:2 patina
32840.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

~1970-1980. "Kohászat Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény (44x34mm) T:1- kis zománchiba
32841.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

~1970-1980. "Népszabadság" (2xklf) zománcozott illetve festett jelvény T:1-
32842.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1970-1980. "Szakszervezetek Országos Tanácsa Elnöksége" arany fokozatú, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-
32843.

Rufpreis:
3 000 HUF

32844.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1970-1980. "Szakszervezetek Országos Tanácsa Elnöksége" arany fokozatú, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel + ~1950. "MSZHSZ (Magyar Szabadságharcos Szövetség" ezüst fokozatú zománcozott fém lövészeti jelvény (38x20mm) T:1-,2
32845.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970-1980. "Szikra Lapnyomda" zománcozott jelvény (20x18mm) T:1-
32846.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970-1980. "Véradásra kész" (4x) zománcozott bronz jelvény (22mm) T:1-
32847.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF