Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 154
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2731175
32836
429
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, az egészségügyben dolgozók számára, eredeti, sérült tokban T:1- 2626225
32837
429
Numismatik
~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés T:2
2703870
32838
429
Numismatik
~1970-1980. "A vitorlázórepülő vizsgajelvény" zománcozott fém jelvény (19mm) T:2
2751356
32839
429
Numismatik
~1970-1980. "Hibátlan gépírásért" kitüntető jelvény (26x21mm) T:1- 2734502
32840
429
2200
Numismatik
~1970-1980. "Kisipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény (45x37mm) T:2 patina
2718826
32841
429
Numismatik
~1970-1980. "Kohászat Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény (44x34mm) T:1- kis zománchiba
2652189
32842
429
Numismatik
~1970-1980. "Népszabadság" (2xklf) zománcozott illetve festett jelvény T:1- 2257410
32843
429
Numismatik
~1970-1980. "Szakszervezetek Országos Tanácsa Elnöksége" arany fokozatú, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-
2751112
32844
429
Numismatik
2753889
32845
429
Numismatik
~1970-1980. "Szakszervezetek Országos Tanácsa Elnöksége" arany fokozatú, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel + ~1950. "MSZHSZ (Magyar Szabadságharcos Szövetség" ezüst fokozatú zománcozott fém lövészeti jelvény (38x20mm) T:1-,2 2751351
32846
429
Numismatik
~1970-1980. "Szikra Lapnyomda" zománcozott jelvény (20x18mm) T:1- 2702675
32847
429
Numismatik
~1970-1980. "Véradásra kész" (4x) zománcozott bronz jelvény (22mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF