https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 154

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
DN Fém vadászjelvény puskával és kecskegidával (30x55mm) T:2 patina
1
32872.

DN Fém vadászjelvény puskával és kecskegidával (30x55mm) T:2 patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
5
 
DN "Lyukas magyar zászló" zománcozott fém jelvény (20x25mm) T:1- apró karc
1
32873.

DN "Lyukas magyar zászló" zománcozott fém jelvény (20x25mm) T:1- apró karc

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
DN "Széchenyi Közgazdasági Szakközépiskola Komárom" zománcozott fém kitűző (31x27mm) T:2
1
32874.

DN "Széchenyi Közgazdasági Szakközépiskola Komárom" zománcozott fém kitűző (31x27mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
3
 
DN "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban + Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" Br plakett (70mm) T:1-
1
32875.

DN "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban + Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" Br plakett (70mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Amerikai Egyesült Államok 1918. "Modern Health Crusader 1917-18 - American Red Cross" jelvény (23mm) T:1- USA 1918. "Modern Health Crusader 1917-18 - American Red Cross" badge (23mm) C:AU
1
32876.

Amerikai Egyesült Államok 1918. "Modern Health Crusader 1917-18 - American Red Cross" jelvény (23mm) T:1- USA 1918. "Modern Health Crusader 1917-18 - American Red Cross" badge (23mm) C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Amerikai Egyesült Államok DN "HNS" ezüstözött bronz érem, eredeti lila "Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ (Szent Név Társaság - Carmel-hegyi Boldogasszony - Woodbridge, New Jersey)" feliratú szalagon (31mm) T:2 USA DN "HNS" silvered bronze medallion, with original purple purple "Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ" inscribed ribbon (31mm) C:XF
1
32877.

Amerikai Egyesült Államok DN "HNS" ezüstözött bronz érem, eredeti lila "Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ (Szent Név Társaság - Carmel-hegyi Boldogasszony - Woodbridge, New Jersey)" feliratú szalagon (31mm) T:2 USA DN "HNS" silvered bronze medallion, with original purple purple "Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ" inscribed ribbon (31mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ausztria 1912. "XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912 (XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Bécs 1912)" aranyozott bronz jelvény, "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" gyártói jelzéssel (45x34mm) T:1- Austria 1912. "XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912 (23rd International Eucharistic Congress Wien 1912)" gilt bronze badge, with "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" maker's mark (45x34mm) C:AU
1
32878.

Ausztria 1912. "XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912 (XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Bécs 1912)" aranyozott bronz jelvény, "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" gyártói jelzéssel (45x34mm) T:1- Austria 1912. "XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912 (23rd International Eucharistic Congress Wien 1912)" gilt bronze badge, with "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" maker's mark (45x34mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Belgium 1897. "Koronarend Lovagkeresztje" jelzetlen zománcozott kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:2,2- patina, zománchiba, foszladozó szalag Belgium 1897. "Order of the Crown, Knight" enamelled decoration without hallmark on not original ribbon C:XF,VF patina, enamel error, worn ribbon
1
32879.

Belgium 1897. "Koronarend Lovagkeresztje" jelzetlen zománcozott kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:2,2- patina, zománchiba, foszladozó szalag Belgium 1897. "Order of the Crown, Knight" enamelled decoration without hallmark on not original ribbon C:XF,VF patina, enamel error, worn ribbon

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
1
32880.

Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
EUR
,
203,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Brazília (1963- ) "Rio Branco Rend Parancsnoki Keresztje" zománcozott kitüntetés szalagon, miniatűrrel és gomblyuk jelvénnyel eredeti dísztokban T:1,1- kissé viseltes tok Brazil (1963- ) "Order of Rio Branco, Commander Class" enamelled decoration on ribbon with miniature and buttonhole badge, in its original hardcase C:UNC,AU slightly worn case
1
32881.

Brazília (1963- ) "Rio Branco Rend Parancsnoki Keresztje" zománcozott kitüntetés szalagon, miniatűrrel és gomblyuk jelvénnyel eredeti dísztokban T:1,1- kissé viseltes tok Brazil (1963- ) "Order of Rio Branco, Commander Class" enamelled decoration on ribbon with miniature and buttonhole badge, in its original hardcase C:UNC,AU slightly worn case

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
EUR
,
143,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csehszlovákia 1958. "IV. MAJSTROVSTVA SVETA - BRATISLAVA ARCS (IV. Világbajnokság - Pozsony Csehszlovák Repülőszövetség)" festett ejtőernyős világbajnokság jelvény (15x21mm) T:1-,2
1
32882.

Csehszlovákia 1958. "IV. MAJSTROVSTVA SVETA - BRATISLAVA ARCS (IV. Világbajnokság - Pozsony Csehszlovák Repülőszövetség)" festett ejtőernyős világbajnokság jelvény (15x21mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lengyelország 1923. "Lengyel Köztársasági Érdemkereszt ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1- Poland 1923. "Cross of Merit of Polish Republic Silver Class" silver plated, enamelled Br decoration without ribbon C:AU
1
32883.

Lengyelország 1923. "Lengyel Köztársasági Érdemkereszt ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1- Poland 1923. "Cross of Merit of Polish Republic Silver Class" silver plated, enamelled Br decoration without ribbon C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse