Uhren Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2748334
11981
429
24000
Watches
Ezüst (Ag) tokos, antik zsebóra, Brauswetter János Szeged, XIX. sz. vége körül. Másodpercmutatós, jelzett számlappal, tokkal és szerkezettel (sorozatszám: 167517). A számlapon kis repedésekkel, a hátlap kissé nehezen záródik. d: 48 mm 2748342
11982
429
Watches
Certina karóra, sorszámozott tokkal, aranyozott fém szíjjal, az üvegen kis karcolás, d: 35 mm 2747527
11983
429
Watches
Junost 12 köves mechanikus női karóra, fém szíjjal, kopottas állapotban, működik, d: 27 mm 2748348
11984
429
Watches
Cornavin 17 köves mechanikus svájci karóra, másodpercmutatós, jelzett tokkal, fém szíjjal, működik, d: 33 mm 2748357
11985
429
Watches
Siglo Quartz mechanikus svájci karóra, bőr szíjjal, kissé karcos tokkal, hátoldalán orosz nyelvű felirattal, d: 34 mm
2748368
11986
429
24000
Watches
Chronometre Tegra svájci zsebóra, díszes fém tokkal, másodpercmutatós, rendkívül szép számlappal. Hátoldalán gravírozott felirattal: Test(nevelési) Felügy(előség) tiszteletdíja 1937. Jelzett, 13 köves szerkezettel. Jó állapotban, d: 46 mm
2748486
11987
429
Watches
Oluland zsebóra, mechanikus szerkezettel, ezüst (Ag) tokkal. Működő szerkezet, szép számlappal, d: 48 mm 2748484
11988
429
Watches
Vigilant zsebóra, mechanikus szerkezettel, niellós jellegű szép fém tokkal. Működő szerkezet, repedt számlappal, üveg nélkül
2748490
11989
429
Watches
Szvobodnaja Rosszija orosz vasutas kronométer zsebóra, mechanikus szerkezettel, fém tokkal. Működő szerkezet, szép számlappal, d: 54 mm 2748560
11990
429
30000
Watches
Ezüst (Ag) zsebóra dupla ezüst tokkal. Jelzett, működő, jó állapotban d: 50 mm 2709353
11991
429
Watches
Hublot REPLIKA, quartz, működik, d: 50 mm
2747167
11992
429
Watches
Stowa Sweety órafüggő, eredeti dobozában, mechanikus, működik, h: 6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF