Uhren

Zahl der Lose: 66

Ezüst (Ag) tokos, antik zsebóra, Brauswetter János Szeged, XIX. sz. vége körül. Másodpercmutatós, jelzett számlappal, tokkal és szerkezettel (sorozatszám: 167517). A számlapon kis repedésekkel, a hátlap kissé nehezen záródik. d: 48 mm
11981.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
13

Certina karóra, sorszámozott tokkal, aranyozott fém szíjjal, az üvegen kis karcolás, d: 35 mm
11982.

Rufpreis:
8 000 HUF
13

Junost 12 köves mechanikus női karóra, fém szíjjal, kopottas állapotban, működik, d: 27 mm
11983.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cornavin 17 köves mechanikus svájci karóra, másodpercmutatós, jelzett tokkal, fém szíjjal, működik, d: 33 mm
11984.

Rufpreis:
6 000 HUF

Siglo Quartz mechanikus svájci karóra, bőr szíjjal, kissé karcos tokkal, hátoldalán orosz nyelvű felirattal, d: 34 mm
11985.

Rufpreis:
6 000 HUF

Chronometre Tegra svájci zsebóra, díszes fém tokkal, másodpercmutatós, rendkívül szép számlappal. Hátoldalán gravírozott felirattal: Test(nevelési) Felügy(előség) tiszteletdíja 1937. Jelzett, 13 köves szerkezettel. Jó állapotban, d: 46 mm
11986.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Oluland zsebóra, mechanikus szerkezettel, ezüst (Ag) tokkal. Működő szerkezet, szép számlappal, d: 48 mm
11987.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Vigilant zsebóra, mechanikus szerkezettel, niellós jellegű szép fém tokkal. Működő szerkezet, repedt számlappal, üveg nélkül
11988.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szvobodnaja Rosszija orosz vasutas kronométer zsebóra, mechanikus szerkezettel, fém tokkal. Működő szerkezet, szép számlappal, d: 54 mm
11989.

Rufpreis:
10 000 HUF
17

Ezüst (Ag) zsebóra dupla ezüst tokkal. Jelzett, működő, jó állapotban d: 50 mm
11990.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Hublot REPLIKA, quartz, működik, d: 50 mm
11991.

Rufpreis:
12 000 HUF

Stowa Sweety órafüggő, eredeti dobozában, mechanikus, működik, h: 6 cm
11992.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF