cca 1930-1940 Piko sakk játék, régi zsebsakk készlet, karton táblával és korongokkal, eredeti, sérült, kissé hiányos papírborítóban. Tábla mérete: 23x23 cm
cca 1940 Adler-Luftwaffenspiel, Német harmadik birodalmi társasjáték eredeti táblája és doboza, sérült, restaurálandó állapotban. Hugo Gräfe Verlag (Dresden), No. 102 E. (A játék célja a gyerekek háborúra oktatása, a légierő különböző ágainak szerepéről való tanítása volt.) / German Third Reich Luftwaffe board game's original board and box, in damaged condition, in need of restoration
Retró Barbie baba és hozzá való bútorok (asztal, kád, TV, kanapé és fotel), összesen 6 db. Jelzett: Mattel, Made in West Germany, 1975-1977. Korának megfelelő állapotban, a TV hiányos, 9 - 30 cm / Vintage Mattel Barbie doll with furnitures/appliances, 6 pcs total
Ferrari játékautó-gyűjtemény (Shell V-Power), 16 db különféle (közte két F1), vegyes, nagyrészt jó állapotban, h: 12 cm körül + Elemes forgalmi jelzőlámpa, műanyag, működik.