Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 66

Jelzés nélkül: Keleti nők. Öntött, patinázott bronz dísz. 11x17 cm
11927.

Rufpreis:
8 000 HUF

Távol keleti faragott fa maszk, falra akasztható. 33x21cm
11928.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

11929.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Öreg halász, vietnámi faragott ébenfa szobor, jelzés nélkül, középen sérült, repedéssel, m: 22 cm
11930.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ló büszt, faragott fa, jelzés nélkül, m: 22 cm
11931.

Rufpreis:
4 000 HUF

Julius Caesar római császár és Vercingetorix gall törzsfő, 2 db réz dombormű, fali dísz, d: 40 cm
11932.

Rufpreis:
5 000 HUF

Távol-keleti bölcs, faragott fa szobor, kis repedésekkel, m: 22 cm
11933.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Hotei vagy Pu-Tai. Ismeretlen anyag. Kopásnyomokkal, m: 23 cm
11934.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gyenes István (1916 - 1998): Egyensúlyi állapot. Absztrakt fa szobor. Faragott, csiszolt fa. Jelzés nélkül. 15 cm
11935.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

A. Saulini jelzéssel: John Fitzgerald Kennedy az Amerikai Egyesült Államok 35. elnöke. Porított márvány, kopott, m: 17 cm
11936.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

11937.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Kutya, bronz, csavar hiányok, m: 8 cm
11938.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF