Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2707997
11927
429
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül: Keleti nők. Öntött, patinázott bronz dísz. 11x17 cm
2476922
11928
429
4800
Távol keleti faragott fa maszk, falra akasztható. 33x21cm
2512605
11929
429
75000
2751733
11930
429
Öreg halász, vietnámi faragott ébenfa szobor, jelzés nélkül, középen sérült, repedéssel, m: 22 cm
2753166
11931
429
Ló büszt, faragott fa, jelzés nélkül, m: 22 cm 2753274
11932
429
Julius Caesar római császár és Vercingetorix gall törzsfő, 2 db réz dombormű, fali dísz, d: 40 cm 2754179
11933
429
Távol-keleti bölcs, faragott fa szobor, kis repedésekkel, m: 22 cm
2637814
11934
429
Jelzés nélkül: Hotei vagy Pu-Tai. Ismeretlen anyag. Kopásnyomokkal, m: 23 cm
2749979
11935
429
15000
Gyenes István (1916 - 1998): Egyensúlyi állapot. Absztrakt fa szobor. Faragott, csiszolt fa. Jelzés nélkül. 15 cm
2731285
11936
429
A. Saulini jelzéssel: John Fitzgerald Kennedy az Amerikai Egyesült Államok 35. elnöke. Porított márvány, kopott, m: 17 cm
2609515
11937
429
80000
2709323
11938
429
Kutya, bronz, csavar hiányok, m: 8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF