Militaria

Zahl der Lose: 160

1894 Katonák karddal, műtermi portré, keményhátú fotó feliratozva, Garai Műterméből, karton sérült, 16,5×140,5 cm
14146.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1915-1920 Érdemkereszttel kitüntetett katona és felesége, keményhátú fotó Szilárd Tódor szombathelyi műterméből, kissé sérült, 12x8,5 cm
14147.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1870 Katonaportré, keményhátú fotó Csonka budapesti műterméből, 10,5×6,5 cm
14148.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

cca 1870 Katonaportré, keményhátú fotó Ramis Antal jászberényi műterméből, 10,5×6,5 cm
14149.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1915 Katonaportré, keményhátú fotó Soltész nyíregyházai műterméből, 10,5×6,5 cm
14150.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1880 Katonaportré, keményhátú fotó Podleszny András kassai műterméből, 10,5×6,5 cm
14151.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1940-1945 StuG III Ausf. B rohamlöveg, fotó, 7,5×10,5 cm
14152.

Rufpreis:
3 000 HUF

4 db II. világháborús fotó: a német 503. nehézpáncélos-osztály Tiger II (Pz.Kpfw. VI. Ausf. B, Königstiger / Királytigris) harckocsijai Budapesten, a Panzerfaust-hadművelet alatt, 1944. októberében. 3 db korabeli, sokszorosított fotó, hátoldalukon Adolf Müller lipcsei fényképész pecsétjével jelzettek, 7x10 cm + 1 db fotó kitüntetésekkel dekorált magyar testőr őrnagyról, későbbi előhívás, 9x11,5 cm / WWII photos: Tiger II (Pz.Kpfw. VI. Ausf. B, Königstiger) tanks of the German 503rd Heavy Panzer Battalion in Budapest, during Operation Panzerfaust, in October 1944. 3 contemporary reproductions from Adolf Müller, Leipzig (marked with stamp on the back), 7x10 cm + Highly decorated Hungarian guard officer's photo (later reproduction), 9x11.5 cm
14153.

Rufpreis:
2 000 HUF

1937 Katonai emléklap fényképpel, gyalogsági hadnagy részére
14154.

Rufpreis:
1 800 HUF

1916-17 össz. 13 db I. világháborús tábori posta. Tábory Zoltántól, a a M. kir. 4. nagyváradi honv. gyal. ezred zászlósától. Részben olasz hadifogságból küldve, Kézdi-Kovács Lenkének, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus lányának küldve és címezve.
14155.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1914-1918 Menetkész katona puskával, fotólap, felületén törésnyom, 14×9 cm
14156.

Rufpreis:
1 600 HUF

Katonák légelhárító ágyúval, fotó, 6×9 cm
14157.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF