4 db II. világháborús fotó: a német 503. nehézpáncélos-osztály Tiger II (Pz.Kpfw. VI. Ausf. B, Königstiger / Királytigris) harckocsijai Budapesten, a Panzerfaust-hadművelet alatt, 1944. októberében. 3 db korabeli, sokszorosított fotó, hátoldalukon Adolf Müller lipcsei fényképész pecsétjével jelzettek, 7x10 cm + 1 db fotó kitüntetésekkel dekorált magyar testőr őrnagyról, későbbi előhívás, 9x11,5 cm / WWII photos: Tiger II (Pz.Kpfw. VI. Ausf. B, Königstiger) tanks of the German 503rd Heavy Panzer Battalion in Budapest, during Operation Panzerfaust, in October 1944. 3 contemporary reproductions from Adolf Müller, Leipzig (marked with stamp on the back), 7x10 cm + Highly decorated Hungarian guard officer's photo (later reproduction), 9x11.5 cm
1916-17 össz. 13 db I. világháborús tábori posta. Tábory Zoltántól, a a M. kir. 4. nagyváradi honv. gyal. ezred zászlósától. Részben olasz hadifogságból küldve, Kézdi-Kovács Lenkének, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus lányának küldve és címezve.