Militaria

Zahl der Lose: 160

cca 1880 Wilhelm von Zimburg (1848-1902): Offizier und Gemeiner von Hoch- und Deutschmeister 1798-1809, színes kőnyomat, 18x11 cm, lap: 25x16 cm
14218.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1880 Wilhelm von Zimburg (1848-1902): Obristwachtmeister Johann Graf Soro 1. Maria-Theresien-Ordens-Ritter von Hoch- und Deutschmeister 1757, színes kőnyomat, 17x11 cm, lap: 25x16 cm
14219.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910-1940 Vegyes katonafotók, 5 db
14220.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930 Katonai ünnepség egy laktanya udvarán, fotó, 11×16,5 cm
14221.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

cca 1940-44 4 db magyar katonai repülős fotó: M. Kir. Honvéd 1/3 vadász repülőszázad, v. Hefty Frigyes, stb, többségében hátoldalán feliratozott fotó, későbbi előhívás, 9,5x6,5 és 13x18 cm közötti méretekben
14222.

Rufpreis:
2 000 HUF
33

1917 Bevonulási póthirdetés arról, hogy a bevonulás határideje elhalasztatott, Székesfőváros Tanácsa. Kis szakadásokkal, hajtogatva, 64x46cm
14223.

Rufpreis:
4 000 HUF

14224.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1914-1918 Az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) tengeralattjárójának sikeres torpedótalálata egy gőzhajón, feliratozott fotó, az egyik sarkán apró sérüléssel, 18x13 cm / cca 1914-1918 Successful torpedo hit on a steamship from a submarine of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), photo, minor damage on one corner, 18x13 cm
14225.

Rufpreis:
6 000 HUF

14226.

Rufpreis:
5 000 HUF

14227.

Rufpreis:
6 000 HUF

14228.

Rufpreis:
6 000 HUF

Haditudósítós fotók 3 db Norvégiába küldött francia deszantosok / French dessant soldiers to Norway 13x18 cm
14229.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF