Drucksachen Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2756406
14912
429
Printed Materials
2001-2009 4 db Playboy magazin
2691869
14913
429
Printed Materials
cca 2005-2010 Für Emil (1967-) festőművész festményeiről készült 3d képeslap reprodukció, részben judaika témájú. 10×14 cm, üvegezett fakeretben.
2727539
14914
429
Printed Materials
2007 Jog-Ász kártyák - Polgári eljárásjog. Felkészülést segítő kártyacsomag a polgári eljárásjog tanulásához Összeáll.: Simon Károly László. Dialóg Campus Kiadó. 156 db kártya, kiadói nylon tokban.
2417773
14915
429
Printed Materials
2007 Märklin modellvasút katalógus. Faszination Modelleisenbahn. Jahrbuch 2007/20089. Göppingen, 2008, Märklin, 544 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben, a hátsó borító kissé maszatos, és az egyik sarkán szamárfül.
2417781
14916
429
Printed Materials
2749516
14917
429
Printed Materials
2010 Takács Ildikó (?-): Budapest. Nyomat, papír, jelzett, 31×26 cm
2749511
14918
429
Printed Materials
2010 Takács Ildikó (?-): Angel flying above Budapest at night. Nyomat, papír, jelzett, 37×21,5 cm
2749495
14919
429
Printed Materials
cca 2010-2020 Takács Ildikó (?-): Grand Budapest. Nyomat, papír, jelzett, 26,5×27,5 cm
2749500
14920
429
Printed Materials
2015 Takács Ildikó (?-): Opera, Budapest. Nyomat, papír, jelzett, 34,5×26 cm
2749519
14921
429
Printed Materials
2015 Takács Ildikó (?-): Magic night at Synagogue - Budapest, zsinagóga. Nyomat, papír, jelzett, 34,5×26 cm
2631529
14922
429
Printed Materials
2016 Német nyelvű napi kalendárium
2359633
14923
429
Printed Materials
Claude Monet (1840-1926): La promenade. Ofszet nyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 32x43 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF