Drucksachen

Zahl der Lose: 349

2001-2009 4 db Playboy magazin
14912.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 2005-2010 Für Emil (1967-) festőművész festményeiről készült 3d képeslap reprodukció, részben judaika témájú. 10×14 cm, üvegezett fakeretben.
14913.

Rufpreis:
3 000 HUF

2007 Jog-Ász kártyák - Polgári eljárásjog. Felkészülést segítő kártyacsomag a polgári eljárásjog tanulásához Összeáll.: Simon Károly László. Dialóg Campus Kiadó. 156 db kártya, kiadói nylon tokban.
14914.

Rufpreis:
1 200 HUF

2007 Märklin modellvasút katalógus. Faszination Modelleisenbahn. Jahrbuch 2007/20089. Göppingen, 2008, Märklin, 544 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben, a hátsó borító kissé maszatos, és az egyik sarkán szamárfül.
14915.

Rufpreis:
3 000 HUF

14916.

Rufpreis:
3 000 HUF

2010 Takács Ildikó (?-): Budapest. Nyomat, papír, jelzett, 31×26 cm
14917.

Rufpreis:
2 400 HUF

2010 Takács Ildikó (?-): Angel flying above Budapest at night. Nyomat, papír, jelzett, 37×21,5 cm
14918.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 2010-2020 Takács Ildikó (?-): Grand Budapest. Nyomat, papír, jelzett, 26,5×27,5 cm
14919.

Rufpreis:
2 400 HUF

2015 Takács Ildikó (?-): Opera, Budapest. Nyomat, papír, jelzett, 34,5×26 cm
14920.

Rufpreis:
2 400 HUF

2015 Takács Ildikó (?-): Magic night at Synagogue - Budapest, zsinagóga. Nyomat, papír, jelzett, 34,5×26 cm
14921.

Rufpreis:
2 400 HUF

2016 Német nyelvű napi kalendárium
14922.

Rufpreis:
2 000 HUF

Claude Monet (1840-1926): La promenade. Ofszet nyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 32x43 cm
14923.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF