Foto Zahl der Lose: 491
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2751729
13662
429
Photo
cca 1910 Gyerekportré, keményhátú fotó Ábrahám István miskolci műterméből, 10,5×6,5 cm
2751732
13663
429
Photo
cca 1900 Férfi kitüntetésekkel, keményhátú fotó, sérült, 16×10,5 cm 2751740
13664
429
Photo
cca 1920 Kislány babával, keményhátú fotó, 16,5×10 cm
2751746
13665
429
Photo
cca 1910 Rákoscsaba, Goldman testvérek régi házuk előtt lovaskocsiban, keményhátú fotó, 10,5×16,5 cm 2751755
13666
429
Photo
1910 Elsőáldozó kislány, keményhátú fotó, 16,5×10,5 cm 2748485
13667
429
Photo
cca 1870-1890 össz. 8 db portré balassagyarmati műtermekből (Országh István, Stephany Otto, Szkladányi Károly), keményhátú vintage fotók, részben körbevágva és kissé kopott, 9,5x6 és 10,5x6,5 cm közötti méretekben 2748483
13668
429
Photo
cca 1880-1890 össz. 5 db portré dévai műtermekből (Péntek Elek, Weisz Károly), keményhátú vintage fotók, részben kissé kopott, 11x6,5 cm 2748482
13669
429
Photo
cca 1870-1890 össz. 10 db portré esztergomi műtermekből (Nagy Ferencz, Móller Lajos, Kádas Károly, Beszédes Sándor),közet egy katona, keményhátú vintage fotók, egyik kissé sérült, 11x6,5 cm 2754206
13670
429
Photo
cca 1880 Urak iszogatnak, keményhátú fotó, vágott karton, 10×14 cm 2747364
13671
429
Photo
cca 1880-1910 össz. 10 db vizitkártya méretű portré, egy kivételével mind klf. magyarország műteremből: B. Paul Temesvar, Keglovich E. Szeged, Sáray Albert Kunszentmárton, Kurzweil Frigyes Bp. és Balatonfüred, Frida Bp., stb. részben sérült és foltos, 10,5x6,5 cm 2747885
13672
429
Photo
cca 1943 Csendőr portréja és kitüntetései, 1 db mai nagyítás a kiskunfélegyházi Marika-fotóműterem hagyatékából, 15x10 cm 2747869
13673
429
Photo
cca 1967 Tersánszky Józsi Jenő (1888-1969) Kossuth-díjas író a játszótéren, 1 db mai nagyítás a néhai Lapkiadó Vállalat fotóarchívumából, 10x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF