Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 194

Farkas Győző: Az Öreghegy árnyékában. Szerk. és a fotókat készítette: Szalay Attila. DEDIKÁLT! Veszprém, 1990, Aranyhíd. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói foltos papír védőborítóban.
15232.

Rufpreis:
1 600 HUF

Petneki Áron: Krakkó. Magyarok nyomában külföldön. Bp., 2009., Enciklopédia Kiadó. Fekete-fehér illusztrált. Kiadói papírkötés.
15233.

Rufpreis:
1 400 HUF

Frankl Aliona-Zeke Gyula: Kávézók kalauza. Kávéházak, kávézók és presszók Budapesten a harmadik évezred küszöbén. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Frankl Aliona fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.
15234.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lloyd Útikönyvek: Ausztria. Képekkel és térképekkel. Bp., 1930, Lloyd. Kiadói kopott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérülésekkel.
15235.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Vatikán. Francesco Papafava gondozásában, Francesco Margiotta Broglio előszavával. Bp., 1989, Corvina. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15236.

Rufpreis:
1 800 HUF

Greguss György: Utazás Keleten 1881. Ő Felsége "Zrínyi" korvettjén. Készítette: - - cs. k. had. teng. apród. Előszóval és jegyzetekkel ellátta: Csonkaréti Károly. [Bp., 1989], Optimum, 64 p. A fakszimile kiadás kísérőfüzete. Kiadói papírkötés.
15237.

Rufpreis:
1 000 HUF

15238.

Rufpreis:
3 000 HUF

15239.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kiskundorozsma. Szerk.: Kövér Lajos, Tóth Sándor László. Szeged, 1995., Somogyi-Könyvtár. 'Dorozsma nagyközség Csongrád-megyében 1881', térkép-melléklettel, 47x42 cm. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1200 példányban.
15240.

Rufpreis:
3 000 HUF

Domonkos Pál Péter: A moldvai magyarság. Bp, 1987, Magvető. Ötödik, átdolgozott kiadás. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15241.

Rufpreis:
1 600 HUF

15242.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31
18

15243.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF