Porzellan Zahl der Lose: 189
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2607635
11333
428
3200
AML német mokkáscsésze készlet dobozban, jelzett, hibátlan.
2613351
11334
428
3200
AML német mokkáscsésze készlet dobozban, jelzett, hibátlan. 2599597
11335
428
Homár reliefes szószos tál, 2 db, fajansz, jelzés nélkül, 18x12cm
2626602
11336
428
Karlovy Vary csehszlovák porcelán kúrapohár. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 14 cm
2704724
11337
428
Német süteményes készlet 6 személyes. Kézzel festett, jelzett, kis kopással
2704723
11338
428
Kassa porcelán vázácska máz mintával Minta számmal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7 cm
2704685
11339
428
Ens rózsás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással 16x19 cm
2652561
11340
428
4800
Apulum jelzett fotelben ülő nő, porcelán, kopásnyomokkal, m: 16 cm
2586215
11341
428
Waldstein tálka. Kézzel fetsett, jelzett kis kopással. 18 cm 2715421
11342
428
Fajansz sörös kupa, ón fedéllel Pecséttel jelzett 16 cm
2715384
11343
428
Porcelán sörös kupa, ón fedéllel , matricás, jelzett 15 cm 2582103
11344
428
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF