Porzellan

Zahl der Lose: 189

AML német mokkáscsésze készlet dobozban, jelzett, hibátlan.
11333.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11334.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Homár reliefes szószos tál, 2 db, fajansz, jelzés nélkül, 18x12cm
11335.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karlovy Vary csehszlovák porcelán kúrapohár. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 14 cm
11336.

Rufpreis:
1 000 HUF

Német süteményes készlet 6 személyes. Kézzel festett, jelzett, kis kopással
11337.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kassa porcelán vázácska máz mintával Minta számmal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7 cm
11338.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ens rózsás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással 16x19 cm
11339.

Rufpreis:
3 000 HUF

Apulum jelzett fotelben ülő nő, porcelán, kopásnyomokkal, m: 16 cm
11340.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Waldstein tálka. Kézzel fetsett, jelzett kis kopással. 18 cm
11341.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fajansz sörös kupa, ón fedéllel Pecséttel jelzett 16 cm
11342.

Rufpreis:
1 200 HUF

Porcelán sörös kupa, ón fedéllel , matricás, jelzett 15 cm
11343.

Rufpreis:
1 200 HUF

11344.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF