Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2738770
31066
428
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1990. "Nemzetközi Gasztronómiai Verseny / Budapesti Tavaszi Fesztivál" kétoldalas, öntött bronz érem füllel (97mm) T:1- 2745485
31067
428
Numismatik
1992. "Fáy András 1786-1864 / A Takarékossági Mozgalomban végzett kiváló munkáért" bronz plakett eredeti dísztokban (75x143mm) T:1- Hungary 1992. "András Fáy 1786-1864 / For the excellent work in the Thrift Movement" bronze plaque in original case (75x143mm) C:AU
2737287
31068
428
Numismatik
1993. "Abádszalók 1993. C.I.C. (Nemzetközi Vadászati és Vadvédelmi Tanács)" egyoldalas mázas kerámia plakett zöld színű műbőr talapzaton (~100mm, talapzat:195x150mm) T:1- 2737262
31069
428
Numismatik
1969. "Védd meg! A proletárok hatalmát 1919 - 1969" egyoldalas, falra akasztható kerámia plakett (106x131mm) T:2 kis ü.
2657944
31070
428
36000
Numismatik
2659022
31071
428
Numismatik
2743120
31072
428
Numismatik
~1990. "DH (Danubius Hotels) - Az év dolgozója" kétoldalas bronz plakett. Szign.: SZGY (123mm) T:1- patina
2536209
31073
428
Numismatik
1999. "Az árvíz- és belvízvédekezésért a Vízügyi Szolgálattól" aranyozott bronz emlékérem (30mm) "Az 1998. és 1999. évi sikeres árvíz- és belvízvédekezésben végzett áldozatos munkájáért" karton díszlapon, az adományozott nevével, Katona Kálmán miniszter aláírásával T:BU 2685402
31074
428
Numismatik
1999. "Szent László" bisquit porcelán jubileumi emlékérem (41mm) T:1
2647765
31075
428
Numismatik
2000. "A Magyar Gyógyszerész Kamara a Millennium emlékezetére" kétoldalas Br emlékérem eredeti díszdobozában (42mm) T:1
2647766
31076
428
Numismatik
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas Br naptárérem (42,5mm) T:1- kis ph Adamo BP50 2699172
31077
428
7500
Numismatik
2001. "15 éves a Hungária Biztosíró Rt. / Hungária Biztosíró Rt. Az Allianz Csoport Tagja" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,15g/0.925/42,5mm) T:PP fo.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF