https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Militaria Zahl der Lose: 162
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2631955
13898
428
0
1600
Military
Kunstobjekte & Papier
1
1914 A Hadsegélyező Hivatal hazafias és világháborús propgandacikkek megrendelésére felhívó levél és levelezőlap 2746557
13899
428
0
2000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
1938 vitéz Csécsi Nagy Imre ny. á. altábornagy aláírt levele fejléces levélpapírján
Das Lot is nicht erreichbar
2746887
13900
428
0
90000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Hajítóbárd ca XV. század. Kovácsolt vas. 39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2746785
13901
428
0
2600
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Hajdú Megye Vitézi Széke réz zászlórúd jelvény 27 mm 2746565
13902
428
0
15000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
1918 Székesfehérvári k.u.k. 10. huszárezred okmányai: harctéri jelentések, parancsok, kézzel rajzolt térképek.
Das Lot is nicht erreichbar
2423837
13903
428
0
2000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1916 Menetelés egy égő orosz falun keresztül. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Lap széle kissé sérült és foltos. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2423840
13904
428
0
1600
Military
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1916 A havasokban. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Lap kissé sérült és széle foltos. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2423815
13905
428
0
2400
Military
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1916 Átkelés a San folyón. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2714013
13906
428
0
4000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
1918 Bukarest és Ploiesti elfoglalásáról tudósító német I. világháborús újság 2 db száma / Wolrd War I. German newspaper with the announcement of occupying Bucharest and Ploiesti 2715004
13907
428
0
1200
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Díszes régi fa doboz, laposfaragással készített hadifogoly- vagy rabmunka, a fedél belső felén Várna (Bulgária) 1931 felirattal, zsanér nélkül, korának megfelelő állapotban, 19x9x6 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2409692
13908
428
0
4000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Batári László (1920-1997), 3 db mű: A II. világháborúban, a Don-kanyarban fagyhalálban elhunyt magyar katona portréja. Ceruza papír. Jelzett. Egyik lap szélén apró szakadással, egy másik lap kissé foltos. (3x) 24×17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2741716
13909
428
0
2400
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Fém ágyú modellje, asztali dísztárgy, javított, az álló oldalsó alkatrész laza, m: 13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse