Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 235
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2703265
19218
428
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) fülbevalópár narancssárga kővel, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 6 g 2703592
19219
428
Ezüst(Ag) gyűrű gyöngy díszítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,8 g 2703637
19220
428
Ezüst(Ag) fekete, fehér köves fülbevalópár, jelzés nélkül, bruttó: 9,2 g
2703681
19221
428
5500
Ezüst(Ag) fülbevalópár gyöngy díszítéssel, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 8,6 g 2690826
19222
428
Ezüst (Ag) fülbevalópár, jelzett, nettó: 8,12 g 2690822
19223
428
Ezüst (Ag) köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 9,08g 2690795
19224
428
Ezüst (Ag) köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 5,97g 2690785
19225
428
4400
Ezüst (Ag) köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 5,19g 2691165
19226
428
4600
Ezüst (Ag) köves gyűrű, m: 53 , jelzett, bruttó:6,84g
2534920
19227
428
14000
Ezüst (Ag) vegyes ezüst ékszerek, részben jelzett, nettó:45,6g
2703161
19228
428
Ezüst (Ag) hajlított nyelű orvosságos kanál, jelzett, h: 7,6 cm, nettó: 22,4 g 2708683
19229
428
Ezüst (Ag) régi monogramos gyufatartó. Jelzett, kis kopásnyomokkal, 12,5 g, h: 5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF