Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 235

Ezüst(Ag) fülbevalópár narancssárga kővel, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 6 g
19218.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű gyöngy díszítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,8 g
19219.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) fekete, fehér köves fülbevalópár, jelzés nélkül, bruttó: 9,2 g
19220.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár gyöngy díszítéssel, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 8,6 g
19221.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst (Ag) fülbevalópár, jelzett, nettó: 8,12 g
19222.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 9,08g
19223.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 5,97g
19224.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 5,19g
19225.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ezüst (Ag) köves gyűrű, m: 53 , jelzett, bruttó:6,84g
19226.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst (Ag) vegyes ezüst ékszerek, részben jelzett, nettó:45,6g
19227.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst (Ag) hajlított nyelű orvosságos kanál, jelzett, h: 7,6 cm, nettó: 22,4 g
19228.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) régi monogramos gyufatartó. Jelzett, kis kopásnyomokkal, 12,5 g, h: 5 cm
19229.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF