Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 235

Ezüst (Ag) duplasoros karkötő, 9,6 g, h: 19,5 cm
19158.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű apró kövekkel, méret: 53-54, bruttó: 5,2 g
19159.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst (Ag) szívecskés karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 3,8g
19160.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst (Ag)) vésett karperec, jelzett, d: 6,3cm, nettó: 9,3g
19161.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst (Ag) meander mintás karreif, zománc díszítménnyel. Jelzett, d: 6 cm, bruttó: 21,5g
19162.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Szovjet ezüst (Ag) gyűrű borostyánnal, jelzett, méret: 51, bruttó: 3 g
19163.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Ezüst (Ag) gyűrű ovális fekete kővel, szélén apró sérüléssel, méret: 57, bruttó: 9 g
19164.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű m: 58 és fülbevaló szett aventurinnal. jelzett bruttó: 1,3 g
19165.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű ló és patkó motívummal, méret: 65, nettó: 5,8 g
19166.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) pecsétgyűrű kővel, jelzett, bruttó: 5,1 g m: 63
19167.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

Ezüst (Ag) cukorcsipesz, Jelzett 17,9 g
19168.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) vietnámi sárkányos, áttört medál, jelzett d: 4,5 cm, nettó: 14 g
19169.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF