Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 235
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2743704
19158
428
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) duplasoros karkötő, 9,6 g, h: 19,5 cm 2743708
19159
428
Ezüst (Ag) gyűrű apró kövekkel, méret: 53-54, bruttó: 5,2 g 2737881
19160
428
Ezüst (Ag) szívecskés karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 3,8g
2744181
19161
428
4800
Ezüst (Ag)) vésett karperec, jelzett, d: 6,3cm, nettó: 9,3g 2744178
19162
428
9500
Ezüst (Ag) meander mintás karreif, zománc díszítménnyel. Jelzett, d: 6 cm, bruttó: 21,5g 2743048
19163
428
Szovjet ezüst (Ag) gyűrű borostyánnal, jelzett, méret: 51, bruttó: 3 g 2743047
19164
428
Ezüst (Ag) gyűrű ovális fekete kővel, szélén apró sérüléssel, méret: 57, bruttó: 9 g
2736384
19165
428
Ezüst (Ag) gyűrű m: 58 és fülbevaló szett aventurinnal. jelzett bruttó: 1,3 g
2743045
19166
428
Ezüst (Ag) gyűrű ló és patkó motívummal, méret: 65, nettó: 5,8 g
2736383
19167
428
Ezüst (Ag) pecsétgyűrű kővel, jelzett, bruttó: 5,1 g m: 63 2743425
19168
428
Ezüst (Ag) cukorcsipesz, Jelzett 17,9 g 2744615
19169
428
Ezüst (Ag) vietnámi sárkányos, áttört medál, jelzett d: 4,5 cm, nettó: 14 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF