Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 41
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2739149
10598
428
Ex libris - small-graphics
Kőhegyi Gyula (1933- ): Dante, ex libris Massimo Battolla, 2002. Rézmetszet, rézkarc, papír, jelzett, 12x7,5 cm
2739118
10599
428
Ex libris - small-graphics
Kőhegyi Gyula (1933- ), 2 db ex libris: Ex libris dr. Mayer József, Dürer után, 1996. Rézmetszet, papír, jelzett, számozott (30/50), 6,5x6 cm és Ex libris Harmath Gábor, 2007. Rézmetszet, papír, jelzett, 7,5x5,5 cm. 2739096
10600
428
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1994): 2 db alkalmi kisgrafika ill. ex libirs. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, egyik kissé foltos, 10x8 és 11,5x7,5 cm
2739190
10601
428
Ex libris - small-graphics
Bálint Ferenc (1960-): Ex libris Tóth Pál István, Petőfi Sándor: Nemzeti dal. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett. Hátoldali felirat szerint készült a Kiskőrösi Petőfi S. Társaság megalakulásának (1984) emlékére. 7x8 cm 2739164
10602
428
Ex libris - small-graphics
Feszt László, ifj. (1957- ): Ex libris Georg Meußgeier, 1990. Rézkarc, papír, jelzett, 11×8 cm 2739087
10603
428
Ex libris - small-graphics
Stettner Béla (1928-1984): 2 db alkalmi kisgrafika ill. ex libirs. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, lapméret: 15x10,5 cm
2740920
10604
428
Ex libris - small-graphics
Vén Zoltán: Kisgaléria. 15 db jelzett rézkarc mappában. Sorszámozott, jelzettek 057/150, 12x9,5 cm Kiadói papírmappában 1318008
10605
428
Ex libris - small-graphics
Stettner Béla (1928-1984): Ex Libris Galambos Ferencné. Linó, papír, jelzett a linón, 12×8 cm
2739033
10606
428
Ex libris - small-graphics
Stettner Béla (1928-1984): Vasi mappa, 12+1 db grafika. Rézkarc, papír. Készült 50 számozott, aláírt példányban. Kiadó karton mappában, mappa gerince kissé sérült, máskülönben jó állapotban. Rézkarc méret: 11x8 cm
2740930
10607
428
Ex libris - small-graphics
In memoriam Stettner Béla. 15 db grafikát tartalmazó sorszámozott mappa Stefanovits, Csorba-Simon, Rozanits, Vén Zoltán, Kőnig Róbert stb Jelzettek. Sorszámozott, 011/300 Lapméret: 22x31 cm 2739042
10608
428
Ex libris - small-graphics
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris Király Ágnes. Rézmetszet, papír, jelzett, 11x14 cm
2739048
10609
428
Ex libris - small-graphics
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris Dr. Mayer József. Rézmetszet, papír, jelzett, 11x14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF