Bücher: Religion Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2741064
17299
428
Books: Religion
Benedek Fidél: Tatárbetörés Csíkba 1661-ben. Kolozsvár, 1945. Szent Bonaventura. DEDIKÁLT példány. 89p. Kiadói papírborítóval 2742209
17300
428
Books: Religion
Marczel Ágoston: Eucharistia. Illusztrálta Edvi Illés György. [Bp., 1938.,]Foederatio Stephanea, 5 sztl. lev. + 8 t. Több nyelven. Kiadói kissé foltos papírkötés. Az Árpádházi magyar szenteket mutatja be a 34. Eucharisztikus Világkongresszus alkalmából. 2741513
17301
428
Books: Religion
Kézai Béla: Isten földje az őserdőben.Bp., 1947, Szív. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. 2714844
17302
428
Books: Religion
Czapik Gyula: A gyermeklelkigyakorlatok. Elvei, földolgozásuk homiletikus és katechtikus alakban. Bp., 1924., "A Szív." Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel, a címlapon aláhúzással, néhány lapon kis sérüléssel.
2699456
17303
428
Books: Religion
Betegellátó könyv. Összeáll.: Czapik Gyula. Átdolgozta: Kosztolányi István. Bp., 1962., Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, kissé laza fűzéssel.
2460008
17304
428
Books: Religion
2638004
17305
428
Books: Religion
2740862
17306
428
Books: Religion
Martin Wigandt: Tribunalis Confessariorum et Ordinandorum. Viennae, 1746., Typografia Balleoniana 590 p. Modern kartonált papírkötésben
2681996
17307
428
Books: Religion
Kézikönyv a vallásról. Ford.: Szepesy Gyula. Bp.,1961., Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés.
2741738
17308
428
Books: Religion
Peter B. Clarke: A világ vallásai. Színes ábrákkal. Bp., én., Panoráma. Kiadói keménykötésben papírborítóval, ajándékozási sorokkal, jó állapotban. 2681245
17309
428
Books: Religion
A kínszenvedés vállruhája. Apollónia nővér és a piros skapuláré. Bp., 1939, Irgalmasnővérek Központiháza. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
2681261
17310
428
Books: Religion
Tanquerey, [Adolphe]: Brevior synopsis theologiae dogmaticae. Parisiis-Tornaci-Romae, 1931, Typis Societatis Sancti Joannis Evang., 827 p. Latin nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF