Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 181

Csoma Gergely: Moldvai csángó magyarok. Bp., 1988, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15108.

Rufpreis:
1 000 HUF

15109.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
15110.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tahin Gyula: Szentendre. Bp. én., Corvina. Kartonált papírkötéssel, jó állapotban. + Botocska Péter: Nagykőrös. Bp. én, Corvina. Kartonált papírkötéssel, jó állapotban.
15111.

Rufpreis:
1 000 HUF

Keszi Imre: Pest-Buda. Muzsikáló városok. Bp., 1973, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
15112.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sami Awwad: A Szentföld színes képekben. Jeruzsálem, 1993, szerzői kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15113.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db Afrika témájú könyv: Schweinfurth, Georg: Afrika szívében. Ford.: Halász Gyula. Világjárók - Utazások és kalandok. Bp., é.n. (cca 1927-1928), Franklin-Társulat. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső szennylap szakadt, egyébként jó állapotban. + Somssich Pongrác: Húsz év Afrika szívében. Bp., 1990, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15114.

Rufpreis:
1 600 HUF

Orbán Balázs 3 kötete: Székelyföld képekben. Erdélyi Lajos bevezető tanulmányával, Sütő András előszavával. Bukarest, 1971, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. + A Székelyföld. Válogatás. Bp., 1985, Európa. Kiadói papírkötés. + Sztambultól Szejkéig. Összeáll., sajtó alá rendezte, az előszót írta, a jegyzeteket és a bibliográfiát készítette: Balázs Ádám. Bukarest, 1995, Kriterion. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
15115.

Rufpreis:
1 800 HUF

Róma. Szerk.: Lontay László. Az illusztrációkat válogatta Láng Pálné. Regélő városok. Bp., 1965, Európa. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban,
15116.

Rufpreis:
1 200 HUF

15500.

Rufpreis:
2 800 HUF

15501.

Rufpreis:
2 400 HUF

15502.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF