https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 273

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1990-1996. Magyar emlékveret-gyűjtemény, a tételben a legtöbb emlékérem aranyozott Br, de 7db-nak a Br változat is megtalálható. Összesen 24db-os emlékérem-tétel, mindegyik kapszulában, közte Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Esztergom / Pécs / Szombathely / Máriapócs / Debrecen" 5xklf aranyozott Br emlékérem, 24 férőhelyes éremtartó kazettával (egy kivehető tálcával, 5x5cm-es rekeszekkel). T:PP,BU
1
31050.

1990-1996. Magyar emlékveret-gyűjtemény, a tételben a legtöbb emlékérem aranyozott Br, de 7db-nak a Br változat is megtalálható. Összesen 24db-os emlékérem-tétel, mindegyik kapszulában, közte Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Esztergom / Pécs / Szombathely / Máriapócs / Debrecen" 5xklf aranyozott Br emlékérem, 24 férőhelyes éremtartó kazettával (egy kivehető tálcával, 5x5cm-es rekeszekkel). T:PP,BU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
EUR
,
137,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1993. "Evangélikus Szeretetotthon Emmaus - 1993 Nyíregyháza" Br emlékérem, peremen "067/100" számozással (119mm) T:1-
1
31051.

1993. "Evangélikus Szeretetotthon Emmaus - 1993 Nyíregyháza" Br emlékérem, peremen "067/100" számozással (119mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1993. "Centrum Áruházak Részvénytársaság / Október 4-16. "II. Magyar Áruk Hete - 1993. október 4-16." aranyozott fém emlékérem (65mm) T:PP fo.
1
31052.

1993. "Centrum Áruházak Részvénytársaság / Október 4-16. "II. Magyar Áruk Hete - 1993. október 4-16." aranyozott fém emlékérem (65mm) T:PP fo.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1994. "Első választó" kétoldalas fém emlékérem (25mm) (4db) T:1-,2
1
31053.

1994. "Első választó" kétoldalas fém emlékérem (25mm) (4db) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1995. "Budapesti Értéktőzsde megalakulásának 5. évfordulója" Ag emlékérem (31,21g/0.925/42,5mm) T:PP fo.
1
31054.

1995. "Budapesti Értéktőzsde megalakulásának 5. évfordulója" Ag emlékérem (31,21g/0.925/42,5mm) T:PP fo.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1996. "Újdonságdíj - HUNGEXPO - MÉTE 1996 - foodapest / HUNGEXPO - MÉTE - NOVELTY AWARD" kétoldalas, öntött bronz díjplakett (132mm) T:1-
1
31055.

1996. "Újdonságdíj - HUNGEXPO - MÉTE 1996 - foodapest / HUNGEXPO - MÉTE - NOVELTY AWARD" kétoldalas, öntött bronz díjplakett (132mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1997. "Budai Szent Imre Gimnázium / Ardere et lucere" Br emlékérem (73mm) T:1-
1
31056.

1997. "Budai Szent Imre Gimnázium / Ardere et lucere" Br emlékérem (73mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1997. "21sz. Ipari Szakmunkásképző Intézet 1952 / Katona József Gépipari, Közgazdasági Szakképzőiskola és Gimnázium 1997" kétoldalas, jubileumi bronz emlékérem (42,5mm) T:1
1
31057.

1997. "21sz. Ipari Szakmunkásképző Intézet 1952 / Katona József Gépipari, Közgazdasági Szakképzőiskola és Gimnázium 1997" kétoldalas, jubileumi bronz emlékérem (42,5mm) T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1998. "AD MEMORIAM MATRIMONII DVCENDI - MA - SGY" Br házasságkötési emlékérem (40mm) T:1-
1
31058.

1998. "AD MEMORIAM MATRIMONII DVCENDI - MA - SGY" Br házasságkötési emlékérem (40mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1999. "A Balatonért" Br plakett. Szign.: Fazekas Á. (155x133mm) T:2
1
31059.

1999. "A Balatonért" Br plakett. Szign.: Fazekas Á. (155x133mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1999. "A Shell a motorizáció szolgálatában / A vevőkért a jövő évezredben is 1999/2000" kétoldalas Cu emlékérem (29mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina
1
31060.

1999. "A Shell a motorizáció szolgálatában / A vevőkért a jövő évezredben is 1999/2000" kétoldalas Cu emlékérem (29mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2000. "Ezer éves a magyar állam / Az 50. Bányásznap emlékére - A Tatabányai Éremgyűjtők 2000. IX. 3." bronz emlékérem műanyag dísztokban (42,5mm) T:1
1
31061.

2000. "Ezer éves a magyar állam / Az 50. Bányásznap emlékére - A Tatabányai Éremgyűjtők 2000. IX. 3." bronz emlékérem műanyag dísztokban (42,5mm) T:1

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
10
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse