https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 273
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2426417
31050
427
0
44000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1990-1996. Magyar emlékveret-gyűjtemény, a tételben a legtöbb emlékérem aranyozott Br, de 7db-nak a Br változat is megtalálható. Összesen 24db-os emlékérem-tétel, mindegyik kapszulában, közte Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Esztergom / Pécs / Szombathely / Máriapócs / Debrecen" 5xklf aranyozott Br emlékérem, 24 férőhelyes éremtartó kazettával (egy kivehető tálcával, 5x5cm-es rekeszekkel). T:PP,BU
Das Lot is nicht erreichbar
2672295
31051
427
0
10000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1993. "Evangélikus Szeretetotthon Emmaus - 1993 Nyíregyháza" Br emlékérem, peremen "067/100" számozással (119mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2652253
31052
427
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1993. "Centrum Áruházak Részvénytársaság / Október 4-16. "II. Magyar Áruk Hete - 1993. október 4-16." aranyozott fém emlékérem (65mm) T:PP fo.
Das Lot is nicht erreichbar
2668728
31053
427
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1994. "Első választó" kétoldalas fém emlékérem (25mm) (4db) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
2692462
31054
427
0
12000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1995. "Budapesti Értéktőzsde megalakulásának 5. évfordulója" Ag emlékérem (31,21g/0.925/42,5mm) T:PP fo.
Das Lot is nicht erreichbar
2573576
31055
427
0
4000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1996. "Újdonságdíj - HUNGEXPO - MÉTE 1996 - foodapest / HUNGEXPO - MÉTE - NOVELTY AWARD" kétoldalas, öntött bronz díjplakett (132mm) T:1- 2672207
31056
427
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1997. "Budai Szent Imre Gimnázium / Ardere et lucere" Br emlékérem (73mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2670434
31057
427
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1997. "21sz. Ipari Szakmunkásképző Intézet 1952 / Katona József Gépipari, Közgazdasági Szakképzőiskola és Gimnázium 1997" kétoldalas, jubileumi bronz emlékérem (42,5mm) T:1
Das Lot is nicht erreichbar
2672464
31058
427
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1998. "AD MEMORIAM MATRIMONII DVCENDI - MA - SGY" Br házasságkötési emlékérem (40mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2668505
31059
427
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1999. "A Balatonért" Br plakett. Szign.: Fazekas Á. (155x133mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2734211
31060
427
0
1200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1999. "A Shell a motorizáció szolgálatában / A vevőkért a jövő évezredben is 1999/2000" kétoldalas Cu emlékérem (29mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina
Das Lot is nicht erreichbar
2730410
31061
427
0
1000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
2000. "Ezer éves a magyar állam / Az 50. Bányásznap emlékére - A Tatabányai Éremgyűjtők 2000. IX. 3." bronz emlékérem műanyag dísztokban (42,5mm) T:1 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse