Militaria Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2734773
32308
427
Military
Numismatik
~1960-1970. "Hadsereg Bajnok" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény (47x37mm) T:1-
2734745
32309
427
4200
Military
Numismatik
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + tervezett sapkajelvény az állományjelvénnyel azonos, tűzzománcos kivitelben, de csak 35x45mm méretben + a véglegesített tűzzománcos vöröscsillag sapkajelvény (26mm) T:1-,2
2732115
32310
427
Military
Numismatik
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozat 3xklf zománcozott aranyozott, ezüstözött és bronz kitüntetés + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 20, 25 év" (3xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon T:1--2-
2734759
32311
427
4400
Military
Numismatik
1967-1969. "Az egység élenjáró katonája" a Magyar Néphadsereg zománcozott kitüntető jelvénye (3x), másodszori, harmadszori és csavaros, számozás nélküli későbbi többszörös adományozásra (48x31mm) T:2 2732059
32312
427
Military
Numismatik
~1969. "A Magyar Néphadsereg" ezüstpatinázott fém emlékérem pár sérült tokban (32mm) + Loósz József (1908-1985.) 1947. "SAS - Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért / Siess-Adj-Segíts" bronz emlékérem (40mm) T:1,2 korr. 2734736
32313
427
Military
Numismatik
1969. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés, eredeti mellszalaggal T:1- NMK 702. 2729008
32314
427
Military
Numismatik
~1970. "BM Határőrség" jelzett hollóházi porcelán plakett eredeti dísztokban (151x158mm), mellette "Kiváló Katona" zománcozott jelvény T:1- 2734781
32315
427
2200
Military
Numismatik
~1970-1980. "BM Kun Béla Zászlósképző Iskola" zománcozott, aranyozott végzettségi jelvény (36x34mm) T:1- 2702612
32316
427
Military
Numismatik
~1970. "Kiváló Határőr" aranyozott, zománcozott jelvény, csavaros hátlappal (45x33mm) T:1- apró zománchiba
2705117
32317
427
Military
Numismatik
1972. "1957 - 1972" munkásőröket ábrázoló, felakasztható, bronzozott fém plakett (133x140mm) T:2 2660065
32318
427
Military
Numismatik
~1975. Osztályos gépjárművezető (teherautó) zománcozott fém jelvény (4x) T:1-,2
2660069
32319
427
Military
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF