https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 442

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1941 Kémlázadás c. film fotója Renata Müllerrel Pecséttel jelzett, sarokhiánnyal. 24x31 cm
1
13339.

cca 1941 Kémlázadás c. film fotója Renata Müllerrel Pecséttel jelzett, sarokhiánnyal. 24x31 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db sajtófotó egyiptomi művészek alkotásairól Velencei Biennálé művészeti kiállításról, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, 23,5x18 cm / 3 press photos of works of Egyptian artists from art exhibitions in Venice (La Biennale di Venezia), 23.5x18 cm
1
13340.

3 db sajtófotó egyiptomi művészek alkotásairól Velencei Biennálé művészeti kiállításról, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, 23,5x18 cm / 3 press photos of works of Egyptian artists from art exhibitions in Venice (La Biennale di Venezia), 23.5x18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arab festőművészek (Hamed Abdalla, Mahmoud Abdel Rachid, Salah Abdel Karim) alkotásairól készült 3 db fotó, hátoldalukon feliratozva, pecséttel jelzettek (Michele Como, Roma), 23x17 cm körül
1
13341.

Arab festőművészek (Hamed Abdalla, Mahmoud Abdel Rachid, Salah Abdel Karim) alkotásairól készült 3 db fotó, hátoldalukon feliratozva, pecséttel jelzettek (Michele Como, Roma), 23x17 cm körül

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1890-1910 Régi album, benne fotók, fénynyomatok, túlnyomórészt XIX. századi vagy régebbi festészeti, szobrászati alkotásokról. Összesen kb. 100-120 db. Vegyes méretben és állapotban. Aranyozott, dombornyomott egészvászon albumban, 32x23x5 cm
1
13342.

cca 1890-1910 Régi album, benne fotók, fénynyomatok, túlnyomórészt XIX. századi vagy régebbi festészeti, szobrászati alkotásokról. Összesen kb. 100-120 db. Vegyes méretben és állapotban. Aranyozott, dombornyomott egészvászon albumban, 32x23x5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1920 Farsang a Kézdi-Kovács művészcsalád tagjaival, vintage fotó kartonon, jelzés nélkül. 14x19 cm
1
13343.

cca 1920 Farsang a Kézdi-Kovács művészcsalád tagjaival, vintage fotó kartonon, jelzés nélkül. 14x19 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1883 Magyaróvári Torna- és Vívóegylet 1883-as verseny győzteseinek tablóképe, kartonra kasírozva, 20,5×25,5 cm
1
13344.

1883 Magyaróvári Torna- és Vívóegylet 1883-as verseny győzteseinek tablóképe, kartonra kasírozva, 20,5×25,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1939-1940 A mátyásföldi Corvin Mátyás reálgimnázium VIII. osztályának végzett növendékei, tablófotó, irredenta jelmondattal, aláírásokkal, üvegezett keretben, 16×22 cm
1
13345.

1939-1940 A mátyásföldi Corvin Mátyás reálgimnázium VIII. osztályának végzett növendékei, tablófotó, irredenta jelmondattal, aláírásokkal, üvegezett keretben, 16×22 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900 Besztercebánya, mezőgazdasági köztes használatok, kartonra kasírozott fotó, Klösz Budapesten sérült karton, 36,5×48 cm
1
13346.

cca 1900 Besztercebánya, mezőgazdasági köztes használatok, kartonra kasírozott fotó, Klösz Budapesten sérült karton, 36,5×48 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Férfiak csoportképe, modern nyomat papírlapra ragasztva, felületi hibákkal, 20×14 cm
1
13347.

cca 1900 Férfiak csoportképe, modern nyomat papírlapra ragasztva, felületi hibákkal, 20×14 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1970-1989 Újpest, Landler Jenő Szakközépiskola, 6 db tablófotó, 30x25 cm körüli méretben
1
13348.

cca 1970-1989 Újpest, Landler Jenő Szakközépiskola, 6 db tablófotó, 30x25 cm körüli méretben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Egy doboznyi vegyes régi fotó és negatív, pár száz darab
1
13349.

Egy doboznyi vegyes régi fotó és negatív, pár száz darab

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
cca 1915 Hölgyportré, Székely Aladár kartonra kasírozott, aláírt felvétele, karton foltos, 22,5×17 cm
1
13350.

cca 1915 Hölgyportré, Székely Aladár kartonra kasírozott, aláírt felvétele, karton foltos, 22,5×17 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse