Foto

Zahl der Lose: 442

cca 1880 Törökország, Edirne Selim mecset és környéke nagyméretű fotó / cca 1880 Turkey Edirne Selim mosque large photo 46x34 cm
13183.

Rufpreis:
12 000 HUF

1900 Japán, Himedzsi várkastély, keményhátú fotó, hátoldalán feliratozva, 23x19 cm / Japan, Himeji Castle, vintage photo
13184.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Nagyberezna melletti vasúti híd, M. Kir. Államvasutak Gépgyára, kartonra kasírozott fotó, feliratozva, 17×23 cm
13185.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1938 A Szent Jobb Veszprémben, vitéz Mészáros István pecséttel jelzett fotója, 18×24 cm
13186.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1900 London, századfordulós eredeti felvételek (holborni utcarészletek üzletekkel, Ludgate felüljáró gőzmozdonnyal, Trafalgar Square), 4 db fotó paszpartuban, üvegezett fa keretben, a hátoldalán feliratozva. Látható méret: egyenként 11,5x9 cm, külső méret: 47x19,5 cm. / London, 4 original vintage photos (Holborn streets with shops, Ludgate overpass with locomotive, Trafalgar Square), in glazed frame.
13187.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930-1950 Régi fotók külföldi városokról, épületekről (Prága, Károly híd a Lőportoronnyal, Tyn-templom, stb.), összesen kb. 120-140 db fotó vegyesen, harántalakú zsinórfűzéses albumban, 35x25,5 cm
13188.

Rufpreis:
2 400 HUF

12 db ausztriai fotó, lapra ragasztva, feliratozva, vegyes méretben, vászonborítású albumban
13189.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900-1910 Monte-Carlo, Operaház / Villefranche-sur-Mer, látkép a kikötővel és gőzhajókkal, 2 db nagyméretű fotó, karton két oldalára kasírozva, sérült kartonon, 27,5x21,5 cm / Monte-Carlo, Opera house / Villefranche-sur-Mer, view with the port and steamships, 2 large-size vintage photos on two sides of a cardboard
13190.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 Velence Chiesa Della Salute. Fotónyomat üvegezett keretben 18x23 cm
13191.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1917 Gyöngyös égése, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 3 db mai nagyítás jelzés nélkül, 17,7x24 cm és 10x15 cm
13192.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1960 Röjtökmuzsaj, Verseghy kastély nagy fotó + 1 templom fotó 24x16 cm
13193.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930-1940 Debreceni részletek, 3 db albumlapra ragasztott fotó, 6×9 és 12×13 cm
13194.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF