Porzellan Zahl der Lose: 314
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2595773
11511
425
Jelzett cseh porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, sérült. d: 28 cm
2709387
11512
425
KD porcelán elefánt formájú óra. Kézzel festett, jelzett hibátlan. Óra nem kipróbált. 12 cm 2709367
11513
425
Stas porcelán agár figura. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 36x22 cm 2709203
11514
425
Szovjet űrhajós porcelán figura. Jelzés nélkül, hibátlan. 10 cm 2709195
11515
425
Jelzett csíkos porelán bonbinniere. Kézzel festett, jelzett, kopással, apró lepattanással 17x11 cm 2691301
11516
425
Julen Rörstand Sweden 1980. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm
2691298
11517
425
Julen Rörstand Sweden 1979. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm
2691296
11518
425
Julen Rörstand Sweden 1978. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm
2691295
11519
425
Julen Rörstand Sweden 1974. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm
2505071
11520
425
Cseh Altwien bonbonnier, matricás porcelán, jelzett, kopott, d: 11cm 2704685
11521
425
4600
Ens rózsás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással 16x19 cm
2704723
11522
425
Kassa porcelán vázácska máz mintával Minta számmal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF