Porzellan

Zahl der Lose: 314

Carl Scheidig, tehén itatás, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, 23x10 cm, m: 16 cm
11475.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kínai pávás váza, matricás, kopásnyomokkal, jelzés nélkül m: 16 cm
11476.

Rufpreis:
3 000 HUF

Berlin 1972 München olimpia, dísztányér, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
11477.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik, német, historizáló, kőedény korsó, jelzés nélkül, kopásokkal, apró csorbával, m: 31 cm
11478.

Rufpreis:
4 000 HUF
20

Ens porcelán foxi kutya pár, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11479.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ens porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9+ cm
11480.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cseh Alt Wien porcelán vázácska. Matricás, jelzett, kopással 18 cm
11481.

Rufpreis:
2 000 HUF

GM jelzéssel: Gyümölcsös tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 24 cm
11482.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kis porcelán tétel: Meisseni bonbonniere (lepattanás) + alkalmi Hollóházi tálka + Metzler és Orrloff bonbonniere
11483.

Rufpreis:
2 000 HUF

Baba teáskészlet. Aranyozott porcelán 2 személyes, tálcával
11484.

Rufpreis:
4 000 HUF

Porcelán füles kancsó, szerzetes formájú, mázas, kis kopással Jelzett 21 cm
11485.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

2 db porcelán kutya, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 3,5-4 cm
11486.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF