Porzellan Zahl der Lose: 314
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2703582
11475
425
Carl Scheidig, tehén itatás, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, 23x10 cm, m: 16 cm 2703584
11476
425
Kínai pávás váza, matricás, kopásnyomokkal, jelzés nélkül m: 16 cm
2703757
11477
425
Berlin 1972 München olimpia, dísztányér, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm 2704235
11478
425
Antik, német, historizáló, kőedény korsó, jelzés nélkül, kopásokkal, apró csorbával, m: 31 cm 2701939
11479
425
Ens porcelán foxi kutya pár, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 2712281
11480
425
Ens porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9+ cm 2712277
11481
425
Cseh Alt Wien porcelán vázácska. Matricás, jelzett, kopással 18 cm 2712298
11482
425
GM jelzéssel: Gyümölcsös tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 24 cm
2711066
11483
425
Kis porcelán tétel: Meisseni bonbonniere (lepattanás) + alkalmi Hollóházi tálka + Metzler és Orrloff bonbonniere 2711091
11484
425
Baba teáskészlet. Aranyozott porcelán 2 személyes, tálcával 2711097
11485
425
4400
Porcelán füles kancsó, szerzetes formájú, mázas, kis kopással Jelzett 21 cm
2704283
11486
425
2 db porcelán kutya, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 3,5-4 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF