Uhren

Zahl der Lose: 92

Szovjet asztali óra, plexi, mechanikus szerkezettel, kopott, működik, m: 14cm
11992.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szecessziós asztali óra, mechanikus szerkezettel, működik, kopásnyomokkal, m: 22 cm
11993.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Asztali óra. XIX. sz. Dekoratív fém házzal, ingás szerkezet. zománc számlappal. Felesütős. Csengő nélkül. Kulccsal 37 cm
11994.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Modern torziós ingás asztali óra. Kvarc szerkezettel, Elemmel, működik, Műanyag. 24 cm
11995.

Rufpreis:
3 000 HUF

Junghaus art deco, fajansz fali óra, működik, 20x25 cm
11996.

Rufpreis:
12 000 HUF

Régi vekker, javításra szorul, kopott, m: 19 cm
11997.

Rufpreis:
8 000 HUF
14

Régi asztali óra, mechanikus szerkezettel, nem működik, m: 35 cm
11998.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

André Bouchard asztali óra, mechanikus szerkezettel, nem működik, m: 18 cm
11999.

Rufpreis:
8 000 HUF

Angol üveggolyós / gömb zsebóra. Mechanikus szerkezettel, szépen vésett számlappal. Működik. Másodperc mutató hiányzik. d: 60 mm
12000.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

12001.

Rufpreis:
6 000 HUF

Leonardo design asztali óra, műanyag, üveg foglalatban, elemmel, működik, kisebb kopásnyomokkal, d: 14 cm
12002.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik figurális óra, mechanikus szerkezettel, kopásnyomokkal, működik, m: 37 cm
12003.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF