Uhren Zahl der Lose: 92
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2619814
11992
425
Watches
Szovjet asztali óra, plexi, mechanikus szerkezettel, kopott, működik, m: 14cm
2692269
11993
425
40000
Watches
Szecessziós asztali óra, mechanikus szerkezettel, működik, kopásnyomokkal, m: 22 cm
2709688
11994
425
30000
Watches
Asztali óra. XIX. sz. Dekoratív fém házzal, ingás szerkezet. zománc számlappal. Felesütős. Csengő nélkül. Kulccsal 37 cm 2709712
11995
425
Watches
Modern torziós ingás asztali óra. Kvarc szerkezettel, Elemmel, működik, Műanyag. 24 cm
2709329
11996
425
Watches
Junghaus art deco, fajansz fali óra, működik, 20x25 cm 2709327
11997
425
Watches
Régi vekker, javításra szorul, kopott, m: 19 cm 2708042
11998
425
34000
Watches
Régi asztali óra, mechanikus szerkezettel, nem működik, m: 35 cm
2708060
11999
425
Watches
André Bouchard asztali óra, mechanikus szerkezettel, nem működik, m: 18 cm 2704580
425
42000
Watches
Angol üveggolyós / gömb zsebóra. Mechanikus szerkezettel, szépen vésett számlappal. Működik. Másodperc mutató hiányzik. d: 60 mm 2517450
12001
425
Watches
2628799
12002
425
Watches
Leonardo design asztali óra, műanyag, üveg foglalatban, elemmel, működik, kisebb kopásnyomokkal, d: 14 cm
2703216
12003
425
50000
Watches
Antik figurális óra, mechanikus szerkezettel, kopásnyomokkal, működik, m: 37 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF