Foto Zahl der Lose: 537
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2656939
12864
424
Photo
1989 Engi László: Gyulai vár, amatőr művészfotó, Vasvári Pál fotókör jelzéssel, 40x30 cm
2656929
12865
424
Photo
1989 Engi László: Kádár Jánosné Tamáska Mária Kádár János temetésén, jelzés nélkül, 39,5x30 cm
2656730
12866
424
Photo
1991 Engi László: Akyre I. amatőr művészfotó, jelzett, 40x26 cm 2656712
12867
424
Photo
cca 1975 Engi László: Az öreg Nyugatinál, amatőr művészfotó, jelzett, 26x40 cm 2656961
12868
424
Photo
cca 1985 Engi László: Break I., amatőr művészfotó, jelzett, szélén kis szakadás, 40x30,5 cm
2696124
12869
424
3200
Photo
cca 1960 Enders Antal: Jön a hullám. nagy méretű művész fotó. Jelzett 30x41 cm
2696131
12870
424
Photo
cca 1960 Galambos László: Vásárban. nagy méretű művész fotó. Jelzett 30x41 cm szélén kis szakadással
2696130
12871
424
Photo
cca 1960 Galambos László: Balaton part. nagy méretű művész fotó. Jelzett 30x41 cm szélén kis szakadással 969664
12872
424
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Bambizni jó! Fotó, jelzés nélkül. Sarkánál kissé sérült. 16,5x22cm 2506089
12873
424
Photo
2697839
12874
424
Photo
1967 Molnár József: Pásztorkunyhó című, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, ezüst zselatinos fotópapíron, 18x21 cm 2697708
12875
424
4200
Photo
cca 1936 Osoha László budapesti fotóművész hagyatékából 1 db mai nagyítás (Lovaskocsi rálátásból, Budapesten), 17,7x23,9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF