Foto

Zahl der Lose: 537

1989 Engi László: Gyulai vár, amatőr művészfotó, Vasvári Pál fotókör jelzéssel, 40x30 cm
12864.

Rufpreis:
1 600 HUF

1989 Engi László: Kádár Jánosné Tamáska Mária Kádár János temetésén, jelzés nélkül, 39,5x30 cm
12865.

Rufpreis:
2 400 HUF

1991 Engi László: Akyre I. amatőr művészfotó, jelzett, 40x26 cm
12866.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1975 Engi László: Az öreg Nyugatinál, amatőr művészfotó, jelzett, 26x40 cm
12867.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1985 Engi László: Break I., amatőr művészfotó, jelzett, szélén kis szakadás, 40x30,5 cm
12868.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1960 Enders Antal: Jön a hullám. nagy méretű művész fotó. Jelzett 30x41 cm
12869.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1960 Galambos László: Vásárban. nagy méretű művész fotó. Jelzett 30x41 cm szélén kis szakadással
12870.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1960 Galambos László: Balaton part. nagy méretű művész fotó. Jelzett 30x41 cm szélén kis szakadással
12871.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1950 Körmendy Imre: Bambizni jó! Fotó, jelzés nélkül. Sarkánál kissé sérült. 16,5x22cm
12872.

Rufpreis:
800 HUF

12873.

Rufpreis:
2 000 HUF

1967 Molnár József: Pásztorkunyhó című, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, ezüst zselatinos fotópapíron, 18x21 cm
12874.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1936 Osoha László budapesti fotóművész hagyatékából 1 db mai nagyítás (Lovaskocsi rálátásból, Budapesten), 17,7x23,9 cm
12875.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF