cca 1973 Budapest, Ferenciek tere, Felszabadulás tér a metró építkezés előtt, rálátásból, 5 db jelzés nélküli vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 9x14 cm
cca 1910 és 1980 között készült budapesti városképek, életképek vegyes tétele, 13 db vintage fotó, jelzés nélkül, ezüst zselatinos fotópapíron, 18x13 cm és 9x12 cm között
1973 és 1984 között készült felvételek a budapesti villamosokról, többsége datált, 9 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 13x18 cm és 9x14 cm
Zeppelin léghajó Budapest felett, 1931. Vintage fotó, sérült. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, hátoldalán Hoffmann Ferencz budapesti képkeretező korabeli címkéjével. 17×23 cm
Az Erzsébet-híd budai hídfője, 1930. Zettl Lajos (?-?) felvétele. Vintage fotó, sérült. Jelzett, feliratozott és datált a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 23×17,5 cm