Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten

Zahl der Lose: 115

Lapis András (1942-) 1987. "Szent-Györgyi Albert 1893-1986 / Szote - Nobel-díjának 50. évfordulójára - MÉE" kétoldalas Ag emlékérem, peremén "SZG" jelzéssel (35,78g/0,835/42,5mm) T:1- (PP) patina
30945.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
27,60

Lapis András (1942-) DN "Hevesy György 1885-1966 / Magyar Orvostudományi Nukleáris Társaság" kétoldalas, öntött bronz plakett (103mm) T:1-
30946.

Rufpreis:
10 000 HUF
32,47

Lisztes István (1942-) 1975. "IV. Országos Véradó Konferencia - Salgótarján 1975" egyoldalas bronz plakett (80mm) T:1- patina
30947.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lux Elek (1884-1941) DN "Rátz László 1863-1930" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:2  HP 3430.
30948.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
21,10

Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" a Budapesti Orvosegyesület kétoldalas, vert, ezüstözött bronz emlékérme (56mm) T:1- ph /  Hungary 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" struck, two-sided, silver plated bronze commemorative medallion of the Medical Doctors Association of Budapest. Sign.: Walter Madarassy (56mm) C:AU edge error HPII 1653.
30949.

Rufpreis:
10 000 HUF
32,47

Madarassy Walter (1909-1994) 1974. "Balassa János 1814-1868" öntött bronz emlékérem (75mm) T:1-  Hungary 1974. "János Balassa 1814-1868" cast bronze commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (75mm) C:AU CS 30.
30950.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
27,60

Madarassy Walter (1909-1994) ~1970-1980. "A kiváló KISZ munkáért / Semmelweis Orvostudományi Egyetem" kétoldalas, öntött bronz plakett (86-88mm) T:1-
30951.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
45,45

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Universitas Medicinae Semmelweis Budapestini 1951-1976 / Annus Fundationis Facultatis Medicinae Budapestinensis 1769" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:1-,2
30952.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

Madarassy Walter (1909-1994) DN "1863-1939 Winkler Lajos / Budapesti Orvostudományi Egyetem Winkler Lajos emlékérme" kétoldalas, bronz emlékérem (89mm) T:2  HV. 786.
30953.

Rufpreis:
8 000 HUF
25,97

Mester Jenő (1882-1961) 1911. "Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911" egyoldalas Br emlékplakett (54x36mm) T:2 patina, kis ph. / Hungary 1911. "For Dr. Cherven Flóris Chizsnei - His grateful disciples and admirers - 1861-1911" one-sided Br commemorative plaque. Sign:Jenő Mester (1882-1961)(54x36mm) C:XF patina, small edge error
30954.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

Miró Eszter (1935-2006) DN "Ifj. Bókay János" egyoldalas, öntött bronz plakett (96-99mm) T:1-
30955.

Rufpreis:
8 000 HUF
25,97

Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1968. "Rozsnyay Mátyás 1831-1895" egyoldalas, öntött bronz plakett (~91-93mm) T:1-
30956.

Rufpreis:
6 000 HUF
19,48

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF