Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten Zahl der Lose: 115
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2692142
30945
423
8500
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatik
Lapis András (1942-) 1987. "Szent-Györgyi Albert 1893-1986 / Szote - Nobel-díjának 50. évfordulójára - MÉE" kétoldalas Ag emlékérem, peremén "SZG" jelzéssel (35,78g/0,835/42,5mm) T:1- (PP) patina
2641498
30946
423
Numismatik
Lapis András (1942-) DN "Hevesy György 1885-1966 / Magyar Orvostudományi Nukleáris Társaság" kétoldalas, öntött bronz plakett (103mm) T:1-
2688769
30947
423
Numismatik
Lisztes István (1942-) 1975. "IV. Országos Véradó Konferencia - Salgótarján 1975" egyoldalas bronz plakett (80mm) T:1- patina
2640879
30948
423
6500
Numismatik
Lux Elek (1884-1941) DN "Rátz László 1863-1930" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:2 HP 3430.
2692031
30949
423
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" a Budapesti Orvosegyesület kétoldalas, vert, ezüstözött bronz emlékérme (56mm) T:1- ph / Hungary 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" struck, two-sided, silver plated bronze commemorative medallion of the Medical Doctors Association of Budapest. Sign.: Walter Madarassy (56mm) C:AU edge error HPII 1653.
2688394
30950
423
8500
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1974. "Balassa János 1814-1868" öntött bronz emlékérem (75mm) T:1- Hungary 1974. "János Balassa 1814-1868" cast bronze commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (75mm) C:AU CS 30. 2689506
30951
423
14000
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) ~1970-1980. "A kiváló KISZ munkáért / Semmelweis Orvostudományi Egyetem" kétoldalas, öntött bronz plakett (86-88mm) T:1- 2663455
30952
423
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Universitas Medicinae Semmelweis Budapestini 1951-1976 / Annus Fundationis Facultatis Medicinae Budapestinensis 1769" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:1-,2 2688767
30953
423
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) DN "1863-1939 Winkler Lajos / Budapesti Orvostudományi Egyetem Winkler Lajos emlékérme" kétoldalas, bronz emlékérem (89mm) T:2 HV. 786.
2616221
30954
423
Numismatik
Mester Jenő (1882-1961) 1911. "Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911" egyoldalas Br emlékplakett (54x36mm) T:2 patina, kis ph. / Hungary 1911. "For Dr. Cherven Flóris Chizsnei - His grateful disciples and admirers - 1861-1911" one-sided Br commemorative plaque. Sign:Jenő Mester (1882-1961)(54x36mm) C:XF patina, small edge error
2689588
30955
423
Numismatik
Miró Eszter (1935-2006) DN "Ifj. Bókay János" egyoldalas, öntött bronz plakett (96-99mm) T:1- 2689342
30956
423
Numismatik
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1968. "Rozsnyay Mátyás 1831-1895" egyoldalas, öntött bronz plakett (~91-93mm) T:1- Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF