https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten

Zahl der Lose: 37

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lapis András (1942-) 1987. "Szent-Györgyi Albert 1893-1986 / Szote - Nobel-díjának 50. évfordulójára - MÉE" bronz emlékérem (42,5mm) T:2 patina CS 621.
1
31275.

Lapis András (1942-) 1987. "Szent-Györgyi Albert 1893-1986 / Szote - Nobel-díjának 50. évfordulójára - MÉE" bronz emlékérem (42,5mm) T:2 patina CS 621.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Madarassy Walter (1909-1994) 1969. "Semmelweis Ignác - Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis (Semmelweis Orvostudományi Egyetem) / In memoriam fundationis facultatis medicinae 1769-1969" Br emlékérem (88mm) T:2
1
31276.

Madarassy Walter (1909-1994) 1969. "Semmelweis Ignác - Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis (Semmelweis Orvostudományi Egyetem) / In memoriam fundationis facultatis medicinae 1769-1969" Br emlékérem (88mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Máté István (1952-) 1988. "A Gyöngyösi Kórház alapításának emlékére, Vezekényi István kórházalapító / XIV. Heves Megyei Orvos Gyógyszerész Napok" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina
1
31277.

Máté István (1952-) 1988. "A Gyöngyösi Kórház alapításának emlékére, Vezekényi István kórházalapító / XIV. Heves Megyei Orvos Gyógyszerész Napok" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Reményi József (1887-1977) 1926. "Doktor Faludy Géza 1926 / Hálával - Reményiék" kétoldalas Br emlékplakett (70mm) T:1,1- kis repedés
1
31278.

Reményi József (1887-1977) 1926. "Doktor Faludy Géza 1926 / Hálával - Reményiék" kétoldalas Br emlékplakett (70mm) T:1,1- kis repedés

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Reményi József (1887-1977) 1934. "Prof. Dr. Török Lajos" kétoldalas Br plakett (95mm) T:1- patina, ph /  Hungary 1934. "Prof. Dr. Lajos Török" two-sided Br plaque. Sign.:József Reményi (1887-1977) (95mm) C:AU patina, edge error
1
31279.

Reményi József (1887-1977) 1934. "Prof. Dr. Török Lajos" kétoldalas Br plakett (95mm) T:1- patina, ph / Hungary 1934. "Prof. Dr. Lajos Török" two-sided Br plaque. Sign.:József Reményi (1887-1977) (95mm) C:AU patina, edge error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Reményi József (1887-1977) DN "Semmelweis Ignácz Fülöp 1818-1865 / FELIX QUI POTUIT RERUM COGNOSCERE CAUSAS - FELIX QUI QUOD AMAT DEFENDERE FORTITER AUDET" kétoldalas Br emlékérem (70,5mm) T:1- patina, kis ph
1
31280.

Reményi József (1887-1977) DN "Semmelweis Ignácz Fülöp 1818-1865 / FELIX QUI POTUIT RERUM COGNOSCERE CAUSAS - FELIX QUI QUOD AMAT DEFENDERE FORTITER AUDET" kétoldalas Br emlékérem (70,5mm) T:1- patina, kis ph

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Szathmáry Gyöngyi (1940-) 1989. "Szent-Györgyi Albert" jelzetlen egyoldalas Br plakett (129mm) T:1-
1
31281.

Szathmáry Gyöngyi (1940-) 1989. "Szent-Györgyi Albert" jelzetlen egyoldalas Br plakett (129mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szántó Gergely (1886-1962) DN "Semmelweis Ignácz Fülöp 1818-1865 / Az anyák megmentője" kétoldalas Br plakett (65mm) T:1- patina
1
31282.

Szántó Gergely (1886-1962) DN "Semmelweis Ignácz Fülöp 1818-1865 / Az anyák megmentője" kétoldalas Br plakett (65mm) T:1- patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Szentgyörgyi István (1881-1938) 1937. "Nagyrápolti Szent-Györgyi Albert - Szeged" egyoldalas Br plakett (81x50mm) T:1-,2 ph, az egyik sarkából kis letörés
1
31283.

Szentgyörgyi István (1881-1938) 1937. "Nagyrápolti Szent-Györgyi Albert - Szeged" egyoldalas Br plakett (81x50mm) T:1-,2 ph, az egyik sarkából kis letörés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Sándor (1933-2019) "MÁOTE (Magyar Általános Orvosok Tudományos Egyesülete) Dél-Alföldi Szervezte" egyoldalas, öntött Br plakett (104x68mm) T:2 patina, hátoldalán ragasztó, karc
1
31284.

Tóth Sándor (1933-2019) "MÁOTE (Magyar Általános Orvosok Tudományos Egyesülete) Dél-Alföldi Szervezte" egyoldalas, öntött Br plakett (104x68mm) T:2 patina, hátoldalán ragasztó, karc

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Sándor (1933-2019) 1978. "Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet" Br érem (40mm) T:2
1
31285.

Tóth Sándor (1933-2019) 1978. "Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet" Br érem (40mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Sándor (1933-2019) 1978. "Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet" Br érem eredeti tokban (40mm) T:2
1
31286.

Tóth Sándor (1933-2019) 1978. "Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet" Br érem eredeti tokban (40mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse