10443.
Beendet 422. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Olvashatatlan (Gerencsér, Gerendás?) jelzéssel: Hegyvidéki út. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 30,5×42,5 cm